موج
کدخبر : ۳۱۷۲۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317254

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان خبر داد:

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان از برگزاری کارگاه عکاسی" ایده یابی در فوتوژورنالیسم و ارتباط با سوژه" به مدت 2 روز در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، فاطمه شفیعی با اشاره به برگزاری کارگاه عکاسی " ایده یابی در فوتوژورنالیسم در اصفهان گفت: سوژه یابی در عکاسی به عنوان اصلی ترین موضوع عکاسی است که در عکاسی خبری نگاه ویژه ای به آن است و عکاس می تواند با یک فریم عکس ناگفته های بسیاری  را به تصویر بکشد.

وی افزود: عکاسان خبری (photojournalism) وظایف سنگینی را بر دوش می کشند آنها وقایق رئال را باید صادقانه و از دریچه ای جذاب به مخاطب برسانند و هیچگونه سوگیری در ارتباط با سوژه نداشته باشند.

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان اظهار داشت: در این کارگاه دو روزه ایده یابی ، سوژه یابی در عکاسی خبری  به صورت عملی و تئوری، به مدت 2 روز در 24 و 25 بهمن ماه در محل سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی توسط آی تای شکیبا فر تدریس می شود.

به گزارش موج، علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در کارگاه عکاسی" ایده یابی در فوتوژورنالیسم و ارتباط با سوژه "می توانند به فرهنگسرای رسانه واقع در انتهای خیابان پروین جنب بازار گیاهان دارویی و ثبت اسناد مجتمع مطبوعاتی طبقه دوم مراجع و یا با شماره تلفن 35544096 تماس حاصل فرمایند.  

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها