موج

به مناسبت برگزاری مراسم سوگواری شهادت سردار سلیمانی؛

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از اعمال محدودیت ترافیکی به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی دراصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمد رضا محمدی ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی و همراهانش در حادثه تروریستی استکبار جهانی گفت: به مناسبت مراسم سوگواری شهادت سردارقاسم سلیمانی در خیابان های منتهی به محل برگزاری مراسم محدودیت ترافیکی اجرا می شود.

وی بیان داشت: با توجه به برگزاری اجتماع بزرگ مردم داغدیده و عزادار شهر اصفهان در میدان تاریخی حضرت امام خمینی (ع)، محدودیت های ترافیکی برای وسایل نقلیه در مسیرهای منتهی به محل برگزاری مراسم اعمال می شود.

سرهنگ محمدی افزود: براین اساس هرگونه تردد وسایل نقلیه از میدان امام حسین (ع) به سمت میدان امام(ره)، تقاطع شکرشکن، استانداری - هشت بهشت، کمال اسماعیلی - پاسداران، طالقانی شمس آبادی، و چهارراه تختی به سمت میدان امام حسین (ع) ممنوع بوده و از رانندگان می خواهیم از مسیرهای جایگزین برای تردد خود استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با بیان اینکه این محدودیت ها تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری شهروندان با ماموران پلیس گفت: تمهیدات لازم به منظور حضور پرشور و با شکوه این مراسم پیش بینی شده و ماموران پلیس برای روانسازی ترافیک و کمک به شهروندان در صحنه حضور خواهند داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها