موج
کدخبر : ۳۱۱۶۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-311653

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان:

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف 290 کیلوگرم تریاک در اصفهان و دستگیری 2 سوداگر مرگ توسط نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین حسین زاده گفت: 2 سوداگر مرگ که در حال انتقال محموله مواد مخدر تریاک به وزن 290 کیلوگرم بودند در عملیات ضربتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر دستگیر شدند.

وی افزود: ماموران با رصد و کنترل خودروهای عبوری در منطقه شرق استان موفق شدند 2 دستگاه خودروی پژو 405 حامل مواد افیونی را شناسایی و در یک اقدام هوشمندانه آنها را متوقف کردند.

سرهنگ حسین زاده خاطر نشان کرد: در این عملیات طی بازرسی به عمل آمده از  این خودروها 290 کیلوگرم تریاک کشف و 2 قاچاقچی حرفه ای و سابقه دار که این مقدار مواد را از مرزهای شرقی کشور بارگیری کرده بودند دستگیر و همراه با پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: تحقیقات پلیس نشان می دهد، بیش ترین افراد زندانی که در زندان به سر می برند به نوعی با پدیده شوم اعتیاد در ارتباط هستند و از طرفی ریشه بیش از 70 درصد جرایم و آسیب های اجتماعی همچون طلاق نیز به مواد مخدر مربوط می شود بنابر این نیامند اجتماعی کردن مبارزه با این پدیده شوم هستیم و بایستی همه اقشار مردم و گروه ها و سازمان ها به طور جدی در این حوزه وارد عمل شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها