موج
کدخبر : ۲۷۸۶۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278641

مدیر کل زندان های استان اصفهان:

مدیر کل زندان های استان اصفهان گفت: موسسه خیریه شجره طیبه ، هدف و رسالت بزرگی را بر عهده گرفته و از هیئت امنای خوب و قوی برخوردار است و باید متناسب با این پشتوانه از ارتباطات اجتماعی بیشتری برخوردار باشد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، اسدالله گرجی زاده در دیدار با مدیر عامل موسسه خیریه شجره طیبه ویژه نخبگان علمی ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته این موسسه در خصوص کمک و حمایت از نخبگان و استعدادهای درخشان اصفهان  در جای جای کشور و همچنین نخبگان کشور دانشگاه های اصفهان اظهار داشت: اقدام ارزشمند شما در استان و کشور ستودنی است و باید با تقویت ارتباطات اجتماعی ، زمینه اجرایی این اقدامات گسترده تر شود.

وی با ابراز خوشحالی از موفقیت نخبگان تحت پوشش خیریه شجره طیبه در اجرای پروژه های علمی خطاب به مدیر عامل این خیریه افزود: این موفقیت مرهون انسان های پاک و مقدسی است که به اعتلای  کشور و بشریت فکر می کنند و همه باید به این موفقیت ببالیم.

مدیر کل زندان های استان اصفهان از مدیر عامل خیریه شجره طیبه خواست تا با توجه به وجود استعداد های درخشان و نخبه در خانواده زندانیان اصفهان با کمک خیرین این موسسه ، فرزندان مستعد زندانیان نیز تحت حمایت این موسسه قرار گیرند.

عکس زندان 2 (2)

مدیر عامل موسسسه خیریه شجره طیبه نیز ضمن اظهار خوشحالی از این دیدار ، رسالت و هدف اصل خیریه را کمک به رشد و شکوفایی و هدایت حمایت خیرین به زیر ساخت های علمی کشور برشمرد و گفت: موسسه شجره طیبه ، خیریه تخصصی ویژه نخبگان علمی است که در زمینه حمایت از استعدادهای درخشان و نخبگان مستعد و مستمند فعالیت دارد و توانسته در طول 14 سال فعالیت ، خدمات خوبی را به یاور خواهان خود ارائه دهد.

محمد رضا یزدان پناه بیان داشت: اکثر خیریه ها در کشور به شکل سنتی و در زمینه های مختلف به مدد جویان خود کمک می کنند و خیرین دوست دارند تا لذت کمک به همنوعان خود را آنی و در حال کمک دریافت کنند ولی خیرین موسسه خیریه شجره طیبه با تفکری والا و دست زدن به اقدامی بزرگ و متعالی و با محروم کردن خود از لذت کمک سنتی ، حمایت خود را به طور مستمر در راه پیشرفت و علم آموزی دانش آموزان و دانشجویان مستعد قرار می دهند.

وی ادامه داد: ثمره کار خیرین شجره طیبه با تامین امنیت خاطر مالی و تحصیلی  این بزرگ مردان و بزرگ زنان ، نوجوانان و جوانان ، در آینده امدادی خود ساخته است که با پیشرفت خود ، پیشرفت و آبادانی را به خانواده و جامعه ارزانی می داند.

مدیر عامل موسسسه خیریه شجره طیبه گفت: کار بزرگ خیرین شجره طیبه این است که به جای ماهی دادن ماهی گیری را به یاور خواهان موسسه یاد داده تا لذت و تاثیر کار خیر به طور مستمر  در جامعه در جریان باشد .

گفتنی است؛ در پایان این دیدار مقرر گردید تا طی تفاهم نامه ای بین اداره کل زندان های استان اصفهان و موسسه خیریه شجره طیبه ویژه نخبگان علمی زمینه همکاری و حمایت های متقابل فراهم گردد.                               

                                                                                                               

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها