جشنواره بچه های انقلاب با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارائه کارنامه چهل ساله نظام اسلامی به دانش آموزان با استفاده از قالب های نوین تبلیغی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مدیر گروه فرهنگی تبلیغی سفیران سرزمین آفتاب دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی رویدادی ماندگار است که تمام دنیا را تحت‌ تأثیر خود قرار داده واکنون که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم، دشمنان قسم خورده انقلاب به ویژه آمریکا و اسرائیل تصمیم گرفته اند تا به هر شکل ممکن این شیرینی را به کام ملت ایران تلخ کنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد قیصری بیان کرد:بر همه مسؤلین لازم است با همدلی و همبستگی تمام، در جشن ۴۰ سالگی انقلاب به اندازه توان خود نقش داشته باشند.

وی افزود: از آنجا که کودکان و نوجوانان سرمایه‌های نظام آینده انقلاب اسلامی هستند وچون از فطرتی پاک و خداجو برخوردارند که در صورت پرورش صحیح می تواند کشور را در برابر همه تهدیدهای ابرقدرتان منفعت‌طلب و زورگو بیمه کند.

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

قیصری گفت: کودکان و نوجوانان می توانند عامل بسیار تاثیر گزاری برای انتقال آرمان های انقلاب اسلامی به نسل های جدید باشد، و از انقطاع فرهنگی این نسل با نسل‎های انقلاب و دفاع مقدس جلوگیری ‎کند پس لازم است با در نظر گرفتن شرائط سنی آنان، و به منظور تعمیق بخشیدن به باورهای دینی اجتماعی در قالب برگزاری جشن‌های بزرگ استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، با محتوای دینی انقلابی، شیرینی انقلاب را به کودکان و نوجوانان بچشانیم و بذر انقلاب را در وجود آنان بکاریم.

مدیر گروه فرهنگی تبلیغی سفیران سرزمین آفتاب ادامه داد: از اینرو دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان  با همکاری موسسه فرهنگی سفیران سرزمین آفتاب اقدام به برگزاری جشنواره «بچه های انقلاب» با شعار «افتخار به گذشته، امید به آینده» نموده است.

قیصری یکی از اهداف این جشنواره را معرفی چهره های جدید در عرصه مربیگری کودک و نوجوان عنوان و کرد و گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارائه کارنامه چهل ساله نظام اسلامی به دانش آموزان با استفاده از قالب های نوین تبلیغی و ایجاد علاقمندی به نظام و انقلاب در دانش آموزان با مقایسه نظام ستم شاهی و حکومت اسلامی از جمله دیگر اهداف این جشنواره می باشد.

لازم به ذکر است؛ علاقه مندان برای شرکت در جشنواره بچه های انقلاب می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir ثبت نام نمایند.