English

عزم دستگاه قضایی استان ایلام برای حمایت از واحدهای تولیدی

رئیس کل دادگستری ایلام در راستای حمایت حقوقی و قضایی از واحدهای تولیدی از کارخانه سیمان در حال احداث شهرستان دهلران بازدیدکرد.

عزم دستگاه قضایی استان ایلام برای حمایت از واحدهای تولیدی

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، عمران علی‌محمدی عالی ترین در این بازدید خاطرنشان کرد: کارخانه ها و واحدهای تولیدی سرمایه ملی و متعلق به مردم‌اند و وظیفه دستگاه قضایی حفظ حقوق بیت المال و عامه مردم است.

وی افزود: ما به دنبال راه اندازی و رفع مشکل واحدهای تولیدی هستیم و راه اندازی کارخانه های صنعتی به مهار تورم و رشد تولید کمک خواهد کرد و ما در این جهت قدم های اساسی بر خواهیم داشت و در این خصوص بررسی خواهیم کرد چنانچه ترک فعلی اتفاق افتاده باشد ماموریت دستگاه قضا برخورد با آن است.

در ادامه دکتر علی‌محمدی از بخش های مختلف این کارخانه بازدید کرد و ضمن دیدار با سرمایه گذار و دست اندرکاران این کارخانه در حال احداث دستورات لازم را در جهت رفع موانع و تسریع در راه اندازی آن صادر کرد.

لازم به ذکر است دادگستری استان در سال ۱۴۰۱ با برگزاری ۵۲ جلسه و ۷۱ مصوبه از تعطیلی ۲۵ واحد تولیدی جلوگیری به عمل آورده و با تلاش های صورت گرفته از ۲۲ واحد تولیدی رفع مانع صورت گرفت و ۵ واحد تولیدی که تعطیل بوده به چرخه تولید باز گشت و در این راستا ۳۴۲ نفر به کار بازگشتند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه