English

شهردار کاشان:

اتفاقات خوب شهر مرهون تلاش‌های کارگران است

شهردار کاشان گفت: هر اتفاق خوبی که در این شهر رخ می دهد حاصل کوشش خالصانه کارگران است.

اتفاقات خوب شهر مرهون تلاش‌های کارگران است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حسن بخشنده در مراسم گرامیداشت روز کارگر بیان کرد: هر اتفاق خوبی که در این شهر رخ می دهد حاصل کوشش خالصانه کارگران است؛ چرخ های توسعه هیچ جامعه ای بدون سعی این عزیزان به حرکت در نمی‌آید.

وی با اشاره به تعدد خدمات و تنوع مأموریت فعالیت نهادی چون شهرداری و تمایز آن با سایر ارگان ها و مجموعه ها گفت: به همین نسبت، تلاش زحمتکشانی که برای خدمت به شهروندان به میدان می آیند ارزش و منزلتی متفاوت می‌یابد.

شهردار کاشان با تأکید بر رقم زدن اتفاقات درخشان در گوشه گوشه شهر، آن را حاصل همت، اراده و مسئولیت پذیری کارگران پرتلاش شهرداری کاشان دانست و عنوان کرد: هیچ مانعی نمی‌تواند از توفیق خدمت‌رسانی را از این دست‌های پرتوان سلب کند و هیچ یک از کمبودها و مشکلات وسختی ها قادر نیست همت شان برای انجام وظیفه متزلزل کند.

بخشنده با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این دوره به منظور ارتقای وضعیت رفاهی و معیشتی کارکنان به ویژه کارگران شهرداری گفت: در صورتی می توان انتظار ارتقای کارآیی در عملکرد را داشت که به همان نسبت موانع این خدمت را از سر راه برداشت که یکی از مهم‌ترین این موضوعات، بحث امنیت شغلی و ارائه امکانات رفاهی و معیشتی است.

وی به افزایش حقوق کارگران در قالب ارتقای برخی موارد کاری اشاره کرد و آن را گامی برای کاهش دغدغه‌ها و نگرانی کارگران دانست.

شهردار کاشان، در ادامه به اقدامات مدیریت شهری در این دوره پرداخت و ارتقای تجهیزات و امکانات فنی را یادآور شد و گفت: تأمین و خریداری دستگاه خط کشی معابر و رنگ آمیزی معابر بر همین اساس صورت گرفته است.

بخشنده با اشاره به هزینه 6 میلیارد تومانی سالانه برای این خط کشی معابر و رنگ آمیزی جداول افزود: با این اقدام می‌توان علاوه بر خودکفایی، هزینه آن را در بخش رفاهی کارکنان صرف کرد.

وی همچنین با اشاره به اقدامات گوناگون مدیریت شهری اعم از اجرای 130 هزار تن آسفالت طی سال گذشته، اتمام پروژه زیرگذر، رسیدگی به نواحی کم برخوردار، آن را حاصل زحمات کارگران دانست.

شهردار کاشان، شناسایی منابع پایدار در کنار اتمام تدوین برنامه 20 ساله را اقدامی برای آینده روشن شهر نامید و تصریح کرد: در شرایطی که ماهیانه بیش از 80 میلیارد تومان برای امور متداول نظیر حقوق و نگه داشت شهر، هزینه می شود نمی‌توان بدون منابع پایدار به فکر توسعه و آبادانی شهر بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه