English

فرماندار ویژه میناب عنوان کرد؛

نباید جایگاه شوراها را کوچک شمرد

فرماندار ویژه میناب گفت: نقش شوراها در کشور بی بدیل است و این به برکت نظام جمهوری اسلامی است، از این رو نباید جایگاه این نهاد مهم و مردمی را کوچک شمرد.

نباید جایگاه شوراها را کوچک شمرد

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مجید سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب آئین تجلیل و قدردانی از اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی میناب با اشاره به تاریخچه شکل گیری شوراها در کشور، اظهارداشت: این نهاد مهم و مردمی، نقش و تأثیر بسزایی در پیشبرد اهداف جامعه و تسهیل امور مختلف دارد.

وی در ادامه افزود: شوراهای اسلامی با این نگاه تشکیل شد که مدیریت محلی اثر بخشی بیشتری دارد و با آن می توان به سوی تعالی و پیشرفت حرکت کرد.

سلحشور با بیان این که در کشور بیش از 62 هزار روستا وجود دارد، گفت: این لشکر عظیم مردمی در مدیریت روستاها نقش آفرین هستند.

فرماندار ویژه میناب با ذکر این مطلب که دهیاران و شهرداران مصوبات شوراهای اسلامی را اجرا می کنند و افزود: گاهی اوقات میزان طرح هایی که دهیاری ها و شهرداری ها اجرا میشود از تعداد طرح هایی که توسط وزارتخانه ها اجرا می شود بیشتر است.

سلحشور با تاکید بر این مطلب که بزرگترین بار کشور در زمینه توسعه شهری و روستایی بر دوش اعضا شوراهای اسلامی است ولی کمتر به اهمیت نقش آن ها اشاره شده است، بیان کرد: نقش شوراها در کشور بی بدیل است و این به برکت نظام جمهوری اسلامی است، از این رو نباید جایگاه این نهاد مهم و مردمی را کوچک شمرد.

معاون استاندار هرمزگان همچنین از اعضا شوراهای اسلامی خواست ضمن حفظ اتحاد، هم افزایی و همدلی، برای رفع مشکلات ابتدا مشکلات را پذیرفته سپس آن ها را بشناسند و بعد برای رفع آن تلاش کنند.

گفتنی است، در پایان این مراسم از 291نفر از اعضا شورای اسلامی بخش مرکزی میناب تجلیل و قدردانی شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه