موج
کدخبر : ۴۸۲۹۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-482961
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس:

گذر از تابستان پیش رو بدون خاموشی به عنوان یک خط و مشی اصلی دنبال می شود

گذر از تابستان پیش رو بدون خاموشی به عنوان یک خط و مشی اصلی دنبال می شود

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس با اشاره به نشست هم اندیشی مدیران عامل صنعت برق کشور اظهار داشت: گذر موفق از تابستان ۱۴۰۲ بدون خاموشی برنامه ریزی شده به عنوان یک خط و مشی اصلی و برنامه منسجم پیش روی مدیران است و باید همه ظرفیت ها دراین راستا به کار گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری موج فارس، یداله حقیقی نشست مدیران صنعت برق کشور با حضور همایون حائری معاون برق و انرژی وزیر نیرو، را اقدامی مهم برای برنامه ریزی و هدایتگری در این عرصه دانست و گفت: همه تمهیدات در این عرصه به کار گرفته خواهد شد تا تابستان پیش رو را بدون خاموشی سپری کنیم.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس در ادامه به وظایف روابط عمومی های شرکت های برق در این عرصه اشاره کرد و گفت: در این زمینه ۱۴۰ برنامه و مسوولیت تعریف شده که مسئولیت یک سوم از ۱۴۰ برنامه گذر از پیک تابستان امسال در عرصه ی فرهنگ سازی، مدیریت مصرف و تقاضا، ترویج فرهنگ مصرف بهینه ی انرژی می باشد.

حقیقی همچنین، موفقیت در این عرصه را مرهون همراهی و همکاری همه مدیران و کارکنان، متخصصان و مهندسان و کارگران و کارمندان خدوم و جهادی دانست و گفت: این تجربه در تابستان سال ۱۴۰۱ نیز به دست آمد و بر پایه فعالیت جهادی منابع انسانی و مدیران پاسخگو و مسوول ما به این موفقیت ها دست یافتیم.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس  به برخی از تصمیمات اتخاذ شده در نشست یاد شده هم اشاره کرد و گفت: ۳۱ مورد از ۱۴۰ اقدام برنامه‌ مطالعه شده برای گذر از پیک مصرف تابستان سال‌ جاری به اقدامات بخش مدیریت مصرف و تقاضا و ۱۳ مورد به اقدامات ستادی و همکاری مربوط می‌شود؛ به طورکلی ۴۴ برنامه در ارتباط با مدیریت مصرف پیش‌بینی شده که مسئولیت مستقیم آن با فعالان روابط عمومی صنعت برق کشور است.

وی با تقدیر از همراهی همایون حائری معاون وزیر نیرو ادامه داد: همفکری و دوراندیشی مدیران کلان وزارت نیرو در این عرصه نقطه امیدی برای مدیران میانی شرکت های برق است تا با مدیریت بار و تلاش برای جذب اعتبارات و راه اندازی طرح های جدید، از تابستان پیش رو در سال ۱۴۰۲ عبور کنیم.

شرکت برق منطقه ای فارس

 این نشست با حضور مشاور وزیر و مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، مدیران عامل شرکت‌های توانیر، برق حرارتی، سخنگوی صنعت برق کشور و ارتباط ویدئوکنفرانسی مدیران روابط عمومی صنعت برق برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه