English

سه هزار و ۸۱۰ حلقه لاستیک احتکار شده در قم کشف شد

فرمانده انتظامی استان قم از کشف سه هزار و ۸۱۰ حلقه انواع لاستیک های سبک و سنگین به ارزش ۲۲۲ میلیارد ریال در این استان خبر داد.

سه هزار و ۸۱۰ حلقه لاستیک احتکار شده در قم کشف شد

به گزارش خبرگزاری موج قم، سردار سید محمود میرفیضی در گفت و گویی اظهار داشت: برابر اخبار واصله از نشانگاه اقتصادی، ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی، از احتکار تعداد قابل توجهی انواع لاستیک سبک و سنگین در یک لاستیک فروشی، مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی به همراه کارشناسان سازمان صمت و تعزیرات حکومتی استان به لاستیک فروشی موصوف عزیمت و در بازرسی صورت گرفته ، تعداد سه هزار و ۵۴۰ حلقه لاستیک خودرو سنگین و تعداد ۲۷۰ حلقه لاستیک خودرو سبک سواری، به دلیل عدم ثبت در سامانه جامع انبارها و توزیع خارج از شبکه کشف و توقیف کردند.

وی تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش تقریبی کالای مکشوفه حدود ۲۲۲ میلیارد ریال برآورد شده است.

پیشگیری از سرقت در دستور کار پلیس قم است

فرمانده انتظامی استان قم همچنین از اهتمام جدی پلیس قم در پیشگیری از سرقت و برخورد قاطع با سارقان خبر داد.

میرفیضی با اشاره به کشفیات و دستگیری سارقان در یک ماهه منتهی به پایان سال ۱۴۰۱، اظهار داشت: سهم سرقت های مهم از کل سرقت های به وقوع پیوسته ۴۱ درصد است که در مقایسه با مدت مشابه درسال گذشته چهار درصد کاهش یافته است که این کاهش نشان از اهتمام فرماندهی انتظامی استان در برخورد قاطع و جدی با سارقان دارد و این رویه همچنان ادامه خواهد داشت.

وی با بیان این که بالاترین درصد رشد کشفیات در این دوره مربوط به کشف و دستگیری سارقان مغازه با ۳۰۰ درصد افزایش، کشف و دستگیری سارقان موتور سیکلت با ۲۵ درصد افزایش و کشف و دستگیری سارقان خودرو با ۱۷ درصد افزایش بوده است، گفت: وقوع سرقت، احساس امنیت را در جامعه کاهش می دهد بنابراین اقدام به موقع در کشف سرقت ها در دستور کار است و با جدیت ادامه خواهد داشت.

میر فیضی با اشاره به این که یکی از دغدغه های مردم، کاهش آسیب های اجتماعی و برخورد با جرایم مشهود است، ابراز داشت: در سال جاری با هم افزایی، پشتیبانی و حمایت دیگر دستگاه ها برای پیشگیری و مبارزه با سرقت گام های موثری نسبت به گذشته برداشته خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه