موج
کدخبر : ۴۷۸۶۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-478648
معاون آموزش و پرورش خبر داد؛

صدور احکام رتبه بندی ۵۷ هزار و سیصد معلم استان فارس

صدور احکام رتبه بندی ۵۷ هزار و سیصد معلم استان فارس

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش فارس، از تشکیل میز تکریم و پاسخگویی به مراجعان رتبه بندی در ادارات آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج فارس، مجید زارعی در جلسه تشریح دستورالعمل وزارتی نظارت و پاسخگویی به اعتراضات رتبه بندی معلمان اظهار کرد: تا کنون احکام بیش از ۵۷ هزار و ۳۰۰نفر صادر و مزایای آن در فیش حقوقی اسفند ماه آن ها اعمال شده است.

وی افزود: با تلاش های بی وقفه صورت گرفته، استان فارس در رتبه بندی در سطح کشور پیشتاز است و تنها احکام رتبه‌بندی تعداد یک هزار و ششصد و شصت وسه نفر از معلمان که مستندات خود را در مرحله آخر بارگذاری نموده اند و بنا به دلایلی کسری مستندات داشته اند، بعنوان مشمول رتبه بندی یا فاقد رتبه بندی لحاظ شده اندکه در میز کار رتبه بندی وزارت  در حال بررسی می باشد‌.

زارعی تصریح کرد: در راستای رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی، کارگروه های تخصصی در اداره کل آموزش و پرورش فارس و ادارات زیر مجموعه در شهرستان ها  تشکیل شده است.

وی ادامه داد: همکاران اگر به نتیجه رتبه بندی خود اعتراض دارند تنها از طریق سامانه رتبه بندی به آدرس my.medu.ir اقدام و از هرگونه مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش خودداری کنند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش فارس، از تشکیل میز تکریم و پاسخگویی به مراجعان رتبه بندی در ادارات آموزش و پرورش  خبر داد و گفت: اگر مزایای رتبه بندی برای همکارمشمول دارای رتبه در فیش حقوق اسفند ماه  به دلیل مشکلات سامانه ای اعمال  نشده است این موضوع در دست پیگیری است

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه