English

آیت‌الله سیفی مازندرانی:

براساس نظر فقهای شیعه حجاب جزو ضروریات دین است

استاد دروس خارج حوزه علمیه گفت: باید به طور جدی با بی‌حجابی مقابله شود، چرا که حجاب براساس نظر فقهای شیعه جزو ضروریات دین و مذهب است و باید در اقامه دین الهی تلاش کنیم.

براساس نظر فقهای شیعه حجاب جزو ضروریات دین است

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت‌الله علی‌اکبر سیفی مازندرانی در دیدار با مسئولین ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم با اشاره به اغتشاشات اخیر بیان کرد: اگر بوته ایمانی نباشد، جوانان گرفتار جریان‌هایی می‌شوند و شکل‌گیری اغتشاشات به این واسطه بود، منکر بی‌حجابی می‌تواند لطمه زیادی به نظام بزنند.

استاد دروس خارج حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: برخی از تفاسیر مخالفت با دین خداست، باید به طور جدی با بی‌حجابی مقابله شود، چرا که حجاب براساس نظر فقهای شیعه جزو ضروریات دین و مذهب است و باید در اقامه دین الهی تلاش کنیم.

وی با تأکید بر ضرورت امر به معروف و نهی از منکر در خصوص حجاب عنوان کرد: متأسفانه شاهد بدعت‌هایی در واجبات دینی هستیم، مسئولان باید جلوی این حرکت‌های خزنده فتنه‌گرانه را بگیرند، بسیاری از زخم‌ها از سوی شیاطین و اهل بدعت به راحتی از میان نمی‌رود.

آیت‌الله سیفی مازندرانی تصریح کرد: وظیفه شرعی ماست که امر به معروف و نهی از منکر را اقامه کنیم، در این زمینه از افراد کارآمد و مسئله‌دان با معرفت و خوش برخورد عضوگیری شود تا بتوان در احیای امر به معروف و نهی از منکر موفق شد و به اقناع مردم پرداخت.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه