English

سردار جاویدان در رزمایش مقابله با سارق کرمانشاه:

سارقان خرد و کلان و مال خرها از امروز هیچ جا حاشیه امنی نخواهند داشت+فیلم

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در آیین آغاز به کار طرح مبارزه با سارقان گفت: از امروز به مدت ۱۰ روز با بهره گیری از ۱۲۰ دستگاه خودرو گشت، ۹۰ گشت موتوری و یک هزار نفر پرسنل آرامش را از کلیه سارقان خواهیم گرفت.

سارقان خرد و کلان و مال خرها از امروز هیچ جا حاشیه امنی نخواهند داشت+فیلم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، طرح ویژه عملیاتی «مبارزه با سارقان» در آستانه اسفندماه و افزایش خریدهای نوروزی با همکاری نیروی انتظامی استان کرمانشاه به‌ منظور حفاظت از حقوق و اموال مردم از امروز در این استان آغاز شد.

نیروی انتظامی استان کرمانشاه برای مقابله با پدیده سرقت، برنامه های ویژه ای در دستور کار دارد که به مدت ۱۰ روز با بهره گیری از ۱۲۰ دستگاه خودرو گشت، ۹۰ گشت موتوری و یک هزار نفر پرسنل از امروز آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه

سردار علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در تامین امنیت و آرامش مردم و تاکیدات فرمانده فراجا در خصوص اقدام ضربتی برای مقابله با سارقان و ناامن کنندگان جامعه، افزود: این مهم که یکی از مطالبات بحق مردم است در مرحله نخست در استان هایی که دارای بیشترین آمار سرقت هستند به مرحله اجرا درآمد و در مرحله دوم در سایر استان ها از جمله استان کرمانشاه از امروز آغاز شده است.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه های نیروی انتظامی که در اولویت ماموریت های آن قرار دارد بحث مقابله با سرقت است اظهار امیدواری کرد پس از اجرای این طرح فضایی ناامن برای هر گونه سرقت برای سارقان در جامعه بوجود بیاید که ورود به ایام نوروز و سال جدید برای آحاد مردم توام با امنیت و آرامش بیشتر باید.

سردار جاویدان با اشاره به اینکه پلیس با اشراف اطلاعاتی، سارقان و مجرمان را تحت نظر داشته و در راستای مطالبه به حق شهروندان و اجرای قانون با آنها برخورد می کند ادامه داد: در راستای اجرای این طرح با سارقان حرفه ای، سارقان تحت تعقیب، سارقان سرقت های خُرد و مالخرها با بهره گیری از گشت های آشکار و نامحسوس برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است، تاکید کرد: برخورد نیروی انتظامی با سارقان، برخوردی قاطع و عبرت آمیز در چهارچوب قانون و با حمایت دستگاه قضایی خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از همه دستگاه ها و ادارات به ویژه دستگاه های خدمات رسان خواست تا با تشکیل گشت های مشترک با نیروی انتظامی در اجرای این طرح مشارکت داشته باشند.

وی به نقش شهروندان در پیشگیری از سرقت نیز پرداخت و اضافه کرد: مردم در این امر مهم با پلیس همکاری داشته باشند و در نگهداری از اموال خود و همچنین به توصیه های پلیس در خصوص حفظ و نگهداری از اموال خود توجه داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه سرقت و یا داشتن اطلاعاتی از سارقان آن را در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

دادستان کرمانشاه

با سارقان هیچگونه مماشاتی نخواهیم داشت

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه نیز در این آیین با بیان اینکه یکی از مطالبات به حق شهروندان تامین امنیت جانی و مالی آنهاست اظهار کرد: انتظامی استان با یک همت مضاعف و با یک اقتدار بیشتر از قبل باید این طرح را با بهره گیری از ظرفیت پلیس های تخصصی در سراسر استان اجرا کند و قطعا نیز مورد پشتیبانی قضایی دادستانی قرار خواهند گرفت.

شهرام کرمی ، با بیان اینکه سارقان حتی با سرقت های خرد نیز امنیت روانی جامعه را به خطر انداخته اند افزود: احساس آرامش مردم با این گونه اقدامات سارقان سلب شده و حتی منازلشان را با خیال راحت نمی توانند ترک کنند.

وی با بیان اینکه سرقت، یکی از جرائمی است که با کاهش احساس امنیت در جامعه ارتباط مستقیم دارد، گفت: مبارزه با این جرم همواره به عنوان یکی از مطالبات اصلی مردم از پلیس و دستگاه قضا مطرح بوده است.

کرمی تاکید کرد: در همین راستا دستگاه قضایی برای سارقان و مالخران هیچگونه تخفیفی قایل نشده و این گونه افراد حتی به مرخصی نیز اعزام نشده و مشمول عفو رهبری نیز قرار نمی گیرند.

در ادامه این مراسم رژه خودرویی تیم های گشتی شرکت کننده در این طرح برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه