English

رئیس جهاد دانشگاهی استان کردستان:

فراخوان مسابقه پیامکی «رویش جهادی» در کردستان اعلام شد

رئیس جهاد دانشگاهی استان کردستان از برگزاری مسابقه پیامکی «رویش جهادی» با هدف معرفی دانشمند جهادگر دکتر کاظمی آشتیانی به عنوان الگوی جهاد علمی و انقلابی خبر داد.

فراخوان مسابقه پیامکی «رویش جهادی» در کردستان اعلام شد

به گزارش خبر گزاری موج کردستان، اکبر اسدی، رئیس جهاد دانشگاهی استان کردستان گفت: باتوجه به چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی ایران، ضروری است که دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزەهای مختلف برای اقشار مختلف جامعه معرفی شود.

وی افزود: در همین راستا یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی طی ٤٤ سال اخیر پرورش نیروهای متخصص و متعهد است که در رشد و پیشرفت کشور تأثیر بسزایی داشته‌اند.

رئیس جهاددانشگاهی کردستان در مورد نیروهای متخصص و متعهد کشور بیان کرد: یکی از این شخصیت‌های مهم و فرهنگی مرحوم سعید کاظمی آشتیانی است که مقام معظم رهبری از ایشان در مناسبت‌های مختلف به عنوان الگوی جهادی و انقلابی یاد کرده است.

وی ادامه داد: دکتر کاظمی آشتیانی یکی از شخصیت‌های فرهنگی و علمی کشور بود که در موضوع تولید و تکثیر سلول‌های بنیادی جنین، کشور عزیز ایران را در جایگاه چند کشور پیشرفته جهان قرار داد.

اسدی اظهار کرد: دکتر آشتیانی فقط یک شخصیت علمی نبود بلکە در کنار فعالیت‌های علمی یک شخصیت فرهنگی و انقلابی بود کە نسبت بە ارزش‌های دینی و انقلابی بسیار متعهد بود.

وی افزود: دکتر آشتیانی زمانی که به تکنولوژی سلول‌های بنیادی دست پیدا کرد، با حرکت دینی و فرهنگی سجده شکر به جا آورد و این حرکت در کنار فعالیت علمی نشان دهنده عظمت انقلاب اسلامی است که در دامان خود چنین شخصیت‌هایی را پرورش داده است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان کردستان بیان کرد: حرکت، نحوهکار، مدیریت، پیگیری دکتر سعید کاظمی آشتیانی از دلایل مهم علاقه مقام معظم رهبری به این شخصیت است.

وی با اشاره به نحوه برگزاری مسابقه پیامکی رویش جهادی، عنوان کرد: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت جهاد دانشگاهی کردستان به نشانی www.krd.acecr.ac.ir به سؤالات چهار گزینه ای جواب داده و پاسخ ها را به صورت یک عدد ۶ رقمی از چپ به راست نوشته و به شماره پیامکی ۲۰۰۰۰۳۰۰۰۰ ارسال کنند.

اسدی با اعلام اینکه ۱۰ اسفند ماه آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره است، گفت: مطالب طرح شده برای مسابقه در اینترنت قابل جست‌وجو می‌باشد.

وی یادآور شد: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به ۴۴ نفر از شرکت‌کنندگانی که پاسخ صحیح را ارسال کنند به قید قرعه در آیین اختتامیه این رویداد فرهنگی در هفته جوان کارت هدیه ۲ میلیون ریالی اهدا می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه