موج
کدخبر : ۴۷۲۹۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-472968
فرمانده کل ارتش:

حدود 60 هزار واحد مسکن شخصی برای کارکنان ارتش در دست احداث است

حدود 60 هزار واحد مسکن شخصی برای کارکنان ارتش در دست احداث است

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه کارکنان پس از بازنشستگی باید به خانه‌های شخصی خودشان بروند، گفت: در همین راستا برنامه‌های بسیار خوبی پیش بینی شده است و حدود 60 هزار واحد مسکن شخصی برای کارکنان ارتش در دست احداث است که بخش اعظمی از مشکلات بی منزل بودن کارکنان ارتش برطرف می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در آئین افتتاح پروژه یکصد واحد آپارتمان و تخریب و نوسازی ۴۷ واحد ویلایی دوبلکس کارکنان ارتش در منطقه چلندر نوشهر با اشاره به اینکه یکی از سفارشات همیشگی فرمانده معظم کل قوا به همه فرماندهان از جمله فرمانده ارتش موضوع رسیدگی به بازنشستگان ارتش و خانواده‌های آنها است، اظهار داشت: در این چند سال اخیر با همت رئیس کانون بازنشستگان ارتش اقدامات خوبی در ارتش صورت گرفته است و رسیدگی‌هایی که باید می‌شد و یا روش‌های کاری که باید تنظیم می‌شد و ارتباطات بسیار خوبی که برقرار شد از جمله اماکن تفریحی، فرهنگی و استراحتگاه‌هایی است که برای بازنشستگان ارتش پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: امروز در منطقه چلندر نوشهر تعداد ۱۰۰ واحد آپارتمانی جدید افتتاح شد و همچنین ۴۷ واحد ویلایی قدیمی که از رده خارج شده بودند و تخریبی بودند، دوباره به شکل بسیار زیبایی بازسازی و آماده سکونت شدند و ظرفیت مجموعه تفریحی بازنشستگان ارتش در نوشهر به سه برابر افزایش پیدا کرد.

آئین افتتاح پروژه یکصد واحد آپارتمان و نوسازی 47 ویلای دوبلکس بازنشستگان ارتش در نوشهر

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: همه این‌ها علاوه بر اقداماتی است که در حوزه مسکن غیرسازمانی و شخصی و جاهای دیگر که کانون بازنشستگان کارهای بزرگ خیلی خوبی را انجام دادند و قدردان تلاش‌های همه هستیم.

وی تصریح کرد: تاکنون  در حوزه مسکن سازمانی برای شاغلین ارتش نیز بیش از ده هزار واحد مسکونی ساخته شد و تا سقف 23 هزار واحد مسکونی در دست احداث است تا برسیم به نقطه‌ای که وقتی یک افسر، درجه دار یا کارمند ارتش برای انجام مأموریت به نقطه‌ای از کشور منتقل می‌شود از بابت مسکن جهت زندگی دغدغه‌ای در طول خدمت نداشته باشد.

آئین افتتاح پروژه یکصد واحد آپارتمان و نوسازی 47 ویلای دوبلکس بازنشستگان ارتش در نوشهر

امیر سرلشکر موسوی با بیان اینکه کارکنان پس از بازنشستگی باید به خانه‌های شخصی خودشان بروند، افزود: در همین راستا برنامه‌های بسیار خوبی پیش بینی شده است و الان علاوه بر پروژه‌های در دست ساخت که بخشی از آن تحویل داده شد و بخش دیگر تا پایان امسال تحویل می‌شود، حدود 60 هزار واحد مسکن شخصی برای کارکنان ارتش در دست احداث است که بخش اعظمی از مشکلات بی منزل بودن کارکنان ارتش را برطرف می‌شود.

آئین افتتاح پروژه یکصد واحد آپارتمان و نوسازی 47 ویلای دوبلکس بازنشستگان ارتش در نوشهر

وی تأکید کرد: ما برنامه و هدف داریم که تا به گونه‌ای برنامه‌ریزی صورت بگیرد که کارکنان ارتش در یک سنین خدمتی و در پروسه خدمتی بدون خانه نباشد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه