English

استاندار مازندران اعلام کرد؛

۳۰ مصوبه با اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومان دستاورد سفر به شهرستان سیمرغ

استاندار مازندران با بیان این که سفر شهرستانی به سیمرغ 30 مصوبه و بالغ بر 120 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه بخش های مختلف این شهرستان به همراه داشت، گفت: مازندران فقط در سایه همدلی و مشارکت همه آحاد جامعه و فعالان حوزه های مختلف شکوفا می شود.

30 مصوبه با اعتبار 120 میلیارد تومان دستاورد سفر به شهرستان سیمرغ

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سید محمود حسینی پور استاندار مازندران در جلسه شورای اداری شهرستان سیمرغ با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ای استان در بخش‌های مختلف، اظهار داشت: نگاه‌ها ‌و برنامه‌ها در استان باید به سمت جذب سرمایه‌گذار معطوف شود.

وی ادامه داد: برای سرمایه گذاری در شهرستان سیمرغ اولویت با سرمایه گذاران بومی است که با ارائه طرح های خوب سرمایه گذاران به این مسیر سوق پیدا می کنند.

استاندار مازندران گفت: برای جذب سرمایه گذار باید وقت گذاشت؛ در ضمن باید به جوان‌ها میدان دهیم، آن وقت می توانیم ببینیم که آنها با شور و هیجانی که دارند چه تحولاتی رقم می زنند.

وی افزود: مناطق مختلف مازندران خود به تنهایی ظرفیت های خوبی دارند و باید اهالی هر منطقه با حمایت دولت رأساً برای بالفعل کردن این مزیت ها اقدام کنند.

حسینی پور بیان داشت: به پشتوانه ظرفیت و پتانسیل های موجود مازندران در سخنانی به رئیس جمهور اعلام کردم آن زمان نزدیک است که مازندران به درآمدزایی می رسد و دیگر بی نیاز دریافت اعتبار دولتی خواهد بود.

وی عنوان داشت: از ظرفیت سه بندر استان به خوبی استفاده نشده است و تنها به واردات گندم خلاصه شده بود اما امروز مسیر مرکبات مازندران از طریق دریا رقم خورده است.

استاندار مازندران، بر راه اندازی صنایع تبدیلی در شهرستان سیمرغ تأکید کرد و افزود: با وجود این زیرساخت فرآورده های شهرستان با بسته بندی های عالی به کشورهای هدف از جمله چین، روسیه و هندوستان ارسال شود.

وی تصریح کرد: برای تحول و انقلاب در حوزه کشاورزی شهرستان سیمرغ همه باید پای کار بیایند و با کشاورزی مبتنی بر دانش بنیان زمینه رشد اقتصادی فراهم‌ می شود.

این مسئول ابراز داشت: برای پیشرفت شهرستان نیاز است افراد ساکن در شهرستان همدل شوند و این موضوع خیلی کمک کننده است.

وی ادامه داد: میزهای مختلفی باید در این شهرستان فعال شود ولی برای این کار نباید دولتی رفتار کنیم ‌و فرماندار شهرستان فقط نقش هدایت گری ایفا کند و افراد آماده و متخصص همکاری کنند.

حسینی پور اظهار داشت: تأسیس شهرستان سیمرغ مرهون و مدیون سرلشکر کشوری است و باید حرمت داری شود و نباید این شهرستان با معضل و ناهنجاری زباله در ورودی مواجه باشد.

وی افزود: میز پسماند با مدیریت معاون عمرانی استاندار مازندران تشکیل شود و شهرداری شهر نیز ارائه خدمات به شهروندان و پاکسازی محیط شهری را مدنظر قرار دهد.

وی ادامه داد: در حوزه مسکن مهر و نهضت ملی مسکن، طرح هایی از گذشته در شهرستان باقی مانده است ‌و باید به اتمام برسد.

نماینده عالی دولت در استان مازندران گفت: تمام روستاییان شهرستان باید صاحب خانه شوند و بستری ایجاد کردیم که افراد جامانده در طرح مسکن ملی ثبت نام کنند.

حسینی پور عنوان داشت: از این طریق نهضت صاحبخانه شدن تمام مردم سیمرغ رقم می خورد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه