English

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین:

چهارمین جشنواره "شهرنگار قزوین" برگزار می‌شود

منجم مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین از برگزاری چهارمین جشنواره شهرنگار قزوین با هدف ارتقاء کیفیت هنری منظر شهری و ساماندهی بصری و زیباسازی فضاهای شهری و همچنین کمک به رشد فرهنگ تصویری شهروندان خبر داد.

چهارمین جشنواره "شهرنگار قزوین" برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری موج قزوین، علیرضا منجم مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: با برگزاری این جشنواره به دنبال تغییر نگرش در نقاشی دیواری و هویت بخشی به شهر، ایجاد فضای نشاط و سرزندگی در بین شهروندان، توسعه گردشگری فرهنگی، ساماندهی بصری دیوارهای شهری، پیوند بیشتر مردم با هنر و فرهنگ ایرانی اسلامی، بهره گیری از تجربیات شهروندان و هنرمندان و ایجاد محلی برای ارائه هنر ایرانی اسلامی به شیوه نوین هستیم.

او با اشاره به اینکه هیچ محدودیت سنی برای شرکت در این جشنواره وجود ندارد تصریح کرد: همه هنرمندانی که توانایی به سرانجام رسانیدن این پروژه را به صورت فردی و یا گروهی داشته باشند می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

منجم در خصوص موضوعات جشنواره گفت: دفاع مقدس، خوشنویسی، بزرگداشت مقام پدر و مادر، هفته ملی کودک، مضامین تاریخی و فرهنگی و توسعه گردشگری قزوین و استقبال از بهار از جمله موضوعات این فراخوان می باشد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین اضافه کرد: فراخوان فقط در بخش طراحی بوده و شامل بخش اجرا نمی‌شود و اجرای آثار بعد از برگزاری فراخوان توسط دبیرخانه جشنواره تصمیم‌گیری و بررسی می‌شود.

او افزود: هر هنرمند می تواند ۱۰ طرح پیشنهادی را ارائه نماید و نحوه جانمایی و همچنین تمامی حقوق معنوی و مادی آثار متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری خواهد بود و رعایت کلیه قوانین مربوط به‌حق تألیف و طراحی اثر بر عهده فرستنده آثار بوده و پاسخگویی به کلیه قانونی آن بر عهده ارائه‌کنندگان آن است.

منجم خاطرنشان کرد: تناسب سایز و فرمت ارسال آثار نیز باید بر اساس مقررات فراخوان بوده و بررسی، تأیید و یا رد طرح‌ها نیز تحت نظر شورای کارشناسی سازمان صورت می‌گیرد.

 او اعلام کرد: علاقه‌مندان می‌توانند طرح‌های پیشنهادی خود را حداکثر تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۱ از طریق ارسال DVD یاCD با فرمت JPG و با حداقل کیفیت 300Dpi با حجم 4mb ارسال کنند.

منجم یادآور شد: هنرمندان، طرح های پیشنهادی خود را به نشانی الکترونیکی دبیرخانه جشنواره Qzibasazi@gmail.com و همچنین به آدرس پستی قزوین- میدان تهران قدیم- ابتدای خیابان تالار- سازمان زیباسازی شهرداری قزوین ارسال کنند.

او گفت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت http://zibasazi.qazvin.ir مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه