English

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

مهم ترین ویژگی شهیدسلیمانی ولایت پذیری ایشان بود

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: مهم‌ترین ویژگی و وجه تمایز شهید سلیمانی ولایت‌پذیری ایشان بود.

مهم ترین ویژگی شهیدسلیمانی ولایت پذیری ایشان بود

به گزارش خبرگزاری موج مرکزی، فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: مهم‌ترین پیام سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی را زنده بودن راه و مکتب ایشان عنوان کرد و گفت: تکثیر سردار سلیمانی‌ها مهم‌ترین راهبرد در گام دوم انقلاب است.

سردار محسن کریمی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد ولایت اراک با اشاره به اینکه شهید سلیمانی علمدار جریان مقاومت بود، اظهار داشت: شهید سردار سلیمانی همه ظرفیت‌ها را برای دفاع از ارزش‌ها و تحقق اهداف انقلاب اسلامی به کار گرفت و با شجاعت، نگاه راهبردی، بصیرت، مدیریت قوی و تیزهوشی، برای جهان اسلام امت سازی کرد.

وی با بیان اینکه ولایت‎‌پذیری شهد شیرین وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی بود افزود: مهم‌ترین برجستگی و وجه تمایز شهید سلیمانی ولایت‌پذیری ایشان بود به طوری که تفکر راهبردی شهید سلیمانی در گفتار و عمل، برگرفته از ولایت‌پذیری او بود، شجره طیبه مقاومت با مجاهدت‌های حاج قاسم سلیمانی شکل گرفت و تنومند شد و به عبارتی اقدامات شهید سلیمانی در منطقه موجب شکست همه جانبه آمریکا شد و محاسبات دشمن را برهم زد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی محصول فرهنگ علوی، عمل حسینی و تربیت فاطمی است، تصریح کرد: حاج قاسم عاشورایی زندگی کرد و تمام ظرفیت خود را برای تامین امنیت، خدمت و سربلندی ملت ایران و ملت‌های مسلمان پای کار آورد و به عبارتی جبهه مقاومت قدرت پوشالی آمریکا را فرسایش داد و با خلوص نیت و شجاعت در مسیر حق برای دفاع از اسلام و مظلومان که داشت دشمن را در میدان‌های مختلف زمین‌گیر کرده بود.

کریمی بیان کرد: امت اسلام با تشییع و ارادت خود به سرباز فداکار اسلام حاج قاسم سلیمانی کار ماندگاری در تاریخ رقم زدند بنابراین مهم‌ترین پیام سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی زنده بودن راه و مکتب ایشان است و تکثیر سردار سلیمانی‌ها مهمترین راهبرد در گام دوم انقلاب است و به فضل الهی و با وجود جوانان و نوجوانان انقلابی و با نشاط این امر تحقق پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه امروز شاگردان شهید سلیمانی با گام برداشتن در مسیر و مکتب او انتقام سخت را محقق می‌کنند، گفت: راز عصبانیت جبهه استکبار از شهید سلیمانی شکست‌های متوالی آمریکا در نقشه‌های چند لایه علیه انقلاب اسلامی و کشورهای محور مقاومت است هرچند دشمنان هنوز از تکثیر و بردن نام شهید سلیمانی به شدت هراس دارند به طوری که شهید سلیمانی  برای دشمنان از سردار سلیمانی خطرناک‌تر است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی مهم‌ترین کار حاج قاسم را در حوزه بین الملل، تولید قدرت و اقتدار در عرصه سیاست خارجی دانست و عنوان کرد: شهید سلیمانی با تهدید داعش مقابله کرد و با راه‌اندازی بسیج عمومی در کشورهای مختلف، مقتدرانه مقابل دولت سازی آمریکا ایستاد و توانست آمریکا را در منطقه غرب آسیا زمین ‌گیر کرد به طوری که می‌توان حاج قاسم را قهرمان شکست و افول آمریکا دانست.

کریمی خاطرنشان کرد: امروز پس از گذشت سه سال از شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، شور و دلدادگی ملت‌های مختلف و جوانان و نوجوانان برای زنده نگه داشتن یاد این سرباز کهنه کار جهان اسلام دیده می‌شود بنابراین می‌توان گفت مکتب شهید سلیمانی امروز رمز آزادی مظلومان و مستضعفین جهان شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه