موج
کدخبر : ۴۱۳۷۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-413719

مهدی اله‌پور:

سرپرست اداره‌کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی بیان کرد: شایسته است شهروندان مشهدی با کاهش رفت و آمدهای غیرضروری، نقش موثر خود را در بهبود کیفیت هوای این شهر ایفا کنند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مهدی اله‌پور سرپرست اداره‌کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: میانگین کیفیت هوای کلانشهر مشهد در روز بیست و یکم دی ماه در وضعیت هشدار و آلوده قرار دارد.

اله‌پور در ادامه این خبر و با اشاره به شاخص آلودگی کلانشهر مشهد اظهار کرد و گفت: میانگین شاخص کلی کیفیت هوای مشهد هم اکنون ۱۱۶ ای.کیو.آی و نشانگر هوای آلوده است.

سرپرست اداره‌کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی همچنین اضافه کرد: کیفیت هوای مناطق خاقانی، شهید آوینی، الهیه و لشکر در شرایط سالم است ادامه داد: کیفیت هوا در ۱۹ منطقه دیگر مشهد در شرایط هشدار و آلوده برای افراد حساس قرار دارد.

وی در ادامه تاکید کرد: شایسته است شهروندان مشهدی با کاهش رفت و آمدهای غیرضروری، نقش موثر خود را در بهبود کیفیت هوای این شهر ایفا کنند.

اله پور در خاتمه خاطرنشان کرد: همچنین قرار گرفتن شاخص کلی کیفیت هوا بین اعداد ۱۰۱ تا ۱۵۰ ای.کیو.آی به معنای آلودگی هوا برای افراد حساس و کودکان محسوب می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها