موج
کدخبر : ۴۱۰۶۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-410623

معاون توسعه و مدیریت منابع شهرداری ساری:

معاون توسعه و مدیریت منابع شهرداری ساری گفت: بر اساس تبصره 1 جز 4 بند الف از فصل سوم بخشنامه بودجه سال 1400 شهرداری‌ها و دهیاری از آذرماه امسال هرگونه اضافه‌کاری، مزایا و پاداش کارکنان چند روز پس حقوق مستمری پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، کیا علیزاده با اعلام اینکه بر اساس تبصره 1 جز 4 بند الف از فصل سوم بخشنامه بودجه سال 1400 شهرداری‌ها و دهیاری از آذرماه امسال هرگونه اضافه‌کاری، مزایا و پاداش کارکنان چند روز پس حقوق مستمری پرداخت می‌شود، اظهار داشت: بر اساس این بند از قانون شهرداری‌ها و تأکید سازمان بازرسی اجرای این دستورالعمل الزامی است.

وی ادامه داد: کارکنان خدوم شهرداری ساری نگران شرایط پیش‌آمده نباشند، مزایای و اضافی کاری آن‌ها چند روز پس از دریافت حقوق به حسابشان واریز خواهد شد.

معاون توسعه و مدیریت منابع شهرداری ساری گفت: با توجه به نداشتن منابع مالی کافی، اما ماهانه بیش از 43 میلیارد تومان صرف حقوق و مزایای کارکنان شهرداری می‌شود و حق بیمه 1400 کارکنان نیز به‌ موقع به‌ حساب تأمین اجتماعی واریز می‌شود.

وی به هزار و 26 میلیارد بدهی ثبت‌شده در شهرداری ساری اشاره کرد و افزود: با توجه به شرایط سخت درآمدی اما شهرداری ساری مطالبات پیمانکاران را در فواصل مختلف پرداخت می‌کند.

علیزاده بیان داشت: همه کارکنان خوبمان به شرایط سخت درآمدی فعلی واقف هستند و با همدلی و همکاری و صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک خواهند کرد تا خدمات‌رسانی به شهروندان با شرایط بهتر و مطلوب‌تر صورت گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها