موج
کدخبر : ۴۰۷۰۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-407041

قاسمعلی خدابنده:

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به آموزش حضوری در تمامی پایه‌های تحصیلی، مدیریت نیروی انسانی و کمبود معلم در استان با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا حدود زیادی برطرف شد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: با برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده کمبود معلم در استان با موفقیت مدیریت شد و اکنون این مشکل بر طرف شده است.

خدابنده در ادامه این خبر متذکر شد: با توجه به آموزش حضوری در تمامی پایه‌های تحصیلی، مدیریت نیروی انسانی و کمبود معلم در استان از ضرورت بیشتری برخوردار شد که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و همکاری معلمان این مساله تا حدود زیادی برطرف شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی همچنین افزود: خراسان رضوی در سال تحصیلی کنونی ۲۳ هزار معلم کمبود داشت که با شیوه‌های مختلف از جمله استفاده از حق‌التدریس نیروهای شاغل، حق‌التدریس نیروهای بازنشسته، استفاده از نیروهای خرید خدمات، حق‌التدریس نیروهای آزاد و سیاست‌های انقباضی در سازماندهی نیروی انسانی و کاهش عوامل اجرایی مدرسه جبران شد.

وی در ادامه این خبر یادآور شد و گفت: خوشبختانه اکنون این بحران مدیریت و وضعیت فعلی با توجه به حضوری شدن آموزشها و برگزاری کلاسها به میزان قابل قبولی برطرف شده است.

خدابنده در خاتمه خاطر نشان کرد: هم اکنون ۶ هزار نیروی خرید خدمات آموزشی در آموزش و پرورش خراسان رضوی مشغول خدمتند و در سالیان گذشته هم پنج هزار و ۵۷۴ نفر از این نیروها با آموزش و پرورش استان همکاری داشتند که امسال ۴۲۶ نفر نیروی جدید به این شمار افزوده می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`