موج
کدخبر : ۴۰۶۶۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406604

قاسمعلی خدابنده:

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی بیان کرد: از همه نهادها و دستگاه های دولتی و غیر دولتی می خواهیم که با ضدعفونی کردن مدارس و مسایل بهداشتی کمک کنند تا اینکه دانش آموزان بدون دغدغه در مدارس حضور پیدا کنند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: همه مدارس استان خراسان رضوی از فردا اول آذر ماه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شوند.

خدابنده در ادامه این خبر افزود: از اول آذرماه اختیار بازگشایی به مدارس واگذار شده است تا با هماهنگی انجمن اولیاء و مربیان و شورای سلامت نسبت به تکمیل فرم‌ها و بارگذاری در سامانه اقدام شود.بازگشایی مدارس خراسان رضوی از فردا.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی همچنین اضافه کرد: ما تاکید بر بازگشایی مدارس داریم و از همه دستگاه ها می خواهیم که ما را در بازگشایی مدارس یاری کنید.

وی در ادامه اظهار کرد: از همه نهادها و دستگاه های دولتی و غیر دولتی می خواهیم که با ضدعفونی کردن مدارس و مسایل بهداشتی کمک کنند تا اینکه دانش آموزان بدون دغدغه در مدارس حضور پیدا کنند و حضور دانش اموزان سرکلاس‌های درس اجباری است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی یادآور کرد: همه مدارس متوسطه دوم استان خراسان رضوی از شنبه ۱۵ آبان بازگشایی شدند و بازگشایی مدارس از مهرماه به صورت تدریجی در بخش روستایی، عشایری و دروس پودمانی هنرستان‌ها آغاز شد.

خدابنده در خاتمه متذکر شد: در مجموع، آموزش به صورت تلفیقی از حضوری و مجازی خواهد بود و هم اکنون بیش از یک میلیون و ۱۹۶ هزار دانش آموز که ۶۱۰ هزار نفر از آنان پسر هستند در ۱۱ هزار و ۴۵۳ مدرسه و بیش از ۵۵ هزار کلاس درس در استان خراسان رضوی تحصیل می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`