موج
کدخبر : ۴۰۵۶۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405606

احسان ارکانی:

نماینده مردم نیشابور درمجلس بیان کرد: مسیری که تا کنون در دولت سیزدهم طی شده است، مسیر خوبی است و انتقاداتی که بعضا وجود دارد، در مورد بسته بودن حلقه مدیریتی انتخاب‌شده در سطح کابینه و معاونین وزرا است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور درمجلس در سخنانی اظهار کرد: هماهنگی بین مدیران ارشد اقتصادی دولت، چندان که باید و شاید مطلوب نیست و در حال حاضر مخصوصا در وزارت اقتصاد، به تحرک، توانمندی، جسارت و تصمیم‌گیری قاطعانه‌تری توسط شخص وزیر نیاز است که تا الآن کمتر دیده شده است.

ارکانی با اشاره به ارزیابی خود از عملکرد ۱۰۰ روز نخست دولت سیزدهم متذکر شد: هنوز برای قضاوت زود است، اما تحرک، پویایی و حضور میدانی در دولت جدید، از شخص رئیس جمهور گرفته تا معاون اول و وزرا بسیار مطلوب و قابل توجه است.

نماینده مردم نیشابور و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس همچنین افزود: باید توجه داشت که برای حل مشکلات مردم نمی‌توان در اتاق مدیریت نشست و تصمیم گرفت و اینکه خود رئیس جمهور و وزرا می‌روند در بین مردم و مشکلات را از نزدیک لمس می‌کنند، گام نخست برای حل مشکلات است‌ و گام بعدی هم این است که با توجه به منابع کشور، بتوانیم برای حل مشکلات تصمیمات درستی بگیریم.

وی در ادامه تصریح کرد: مسیری که تا کنون در دولت سیزدهم طی شده است، مسیر خوبی است و انتقاداتی که بعضا وجود دارد، در مورد بسته بودن حلقه مدیریتی انتخاب‌شده در سطح کابینه و معاونین وزرا است که به نظر من دولت می‌تواند در حوزه‌های مختلف با استفاده از تمام ظرفیت‌هایی که توانایی مدیریتی آنان قبلا اثبات شده است، این انتقاد را هم برطرف کند.

ارکانی در خاتمه یادآور شد: حل مشکلات مردم در حوزه بورس، مسائل پولی و بانکی، واردات و صادرات و سایر مسائل مرتبط با وزارت اقتصاد، نیازمند برش و تصمیم‌ مدیریتی قاطعانه‌تری است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`