موج
کدخبر : ۴۰۵۱۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405104

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان:

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: کشاورزان این استان همواره گام به گام نظام حرکت کرده و اهل اغتشاش و آشوب نیستند و دنبال مطالبه حقوق قانونی و شرعی خود می باشند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی اصفهانی با اشاره به اینکه حساب اغتشاشگران از کشاورزان اصفهانی جدا است، گفت: کشاورزان این استان همواره گام به گام نظام حرکت کرده و اهل اغتشاش و آشوب نیستند و دنبال مطالبه حقوق قانونی و شرعی خود می باشند.

وی در این زمینه اظهار کرد: در اعتراض های اخیر کشاورزان به وضعیت بی آبی، برخی افراد سودجو اقدام به اعمال مجرمانه از جمله تخریب اموال عمومی و شخصی کردند که همانطور که امام جمعه محترم اصفهان نیز اشاره کردند، این افراد مغرض و سودجو حسابشان از کشاورزان عزیز که خودشان بعضا از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس و خانواده معظم شهدا می باشند، جدا است و سعی می کنند کشاورزان عزیزی که همواره مدافع انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده را تحریک تا به نیات شوم خودشان دست یابند.

 این مقام قضایی ضمن تاکید بر اینکه باید عدالت آبی در استان های پرتنش اجرا شود و قانون و مصوبات شورای عالی آب ملاک عمل قرار گیرد، از کشاورزان خواست تا با خویشتن داری اجازه ندهند مورد سو استفاده قرار گیرند.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان همچنین ضمن تاکید بر رعایت حق آبه ها از مسئولان وزارت نیرو خواست تا هرچه سریعتر وضعیت تقسیم عادلانه آب در استان اصفهان و استان های همجوار را بررسی و بر اساس میزان منابع آبی موجود، یک تقسیم بندی عادلانه انجام دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها