موج
کدخبر : ۴۰۴۴۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404442

فرمانده سپاه نوشهر در نشست با شهردار شهر پول:

فرمانده سپاه شهرستان نوشهر گفت: احداث یادمان شهدای گمنام توفیق بزرگی است که الان این وجود نازنین دو شهید گمنام در شهر پول فرصت بسیار بزرگ معنوی است که شهرداری پول می تواند از این فرصت بزرگ استفاده معنوی را ببرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ مهرداد ابراهیم پور در دیدار با شهردار شهر پول درباره احداث یادمان شهدای گمنام این شهر کوهستانی اظهار داشت: احداث یادمان شهدای گمنام شهر پول بسیار مهم است و اهمیت دارد.

وی ادامه داد: شهدای گمنام خاکسپاری شده در شهر پول، مهمان ما هستند چون واقعا نمی دانیم این شهدای گرانقدر متعلق به کدام نقطه ایران اسلامی است.

فرمانده سپاه شهرستان نوشهر گفت: احداث یادمان شهدای گمنام توفیق بزرگی است که الان این وجود نازنینِ دو شهید گمنام در شهر پول، فرصت بسیار بزرگ معنوی است که شهرداری پول می تواند از این فرصت بزرگ استفاده معنوی را ببرد.

سپاه نوشهر

وی تصریح کرد: همه ما به شهدا بدهکار هستیم و هر کاری برای شهدا کنیم باز هم کم است اما انتظار این است که یادمان شهدای شهر پول در اسرع وقت عملیاتی شود و باقیات و صالحاتی برای همه ما باشد.

شهردار پول نیز با قدردانی از نگاه ارزشمند مجموعه سپاه شهرستان نوشهر به مقوله یادمان شهدای گمنام، افزود: توفیق احداث یادمان شهدای گمنام شهر پول را از صمیم قلب می پذیرم.

سپاه نوشهر

 محمد خزایی ابراز داشت: طرحها و اِلِمان هایی برای احداث یادمان شهدای گمنام شهر پول به ما ارائه شد و بنابراین باید بهترین و مناسب ترین آن را انتخاب کنیم و عملیات اجرایی را آغاز کنیم.

وی بیان داشت: تأکید ما در انتخاب اِلِمان شهدای گمنام شهر پول، طرح ایرانی و اسلامی است و توجه به اقلیم منطقه در احداث اِلِمان نیز مورد توجه قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`