موج
کدخبر : ۴۰۳۸۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403867

عضو هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان:

عضو هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: ضروری است که در محیط های صنعتی و دانشگاهی آموزش در اولویت کار مسئولان امر قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، رضا چینی با بیان اینکه سال‌ها است که به دنبال توسعه ارتباط دانشگاه و صنایع هستیم، اظهار داشت:  باید توجه داشت که به دلیل سیاست گذاری غلط در کشور این امر تاکنون آنطور که باید محقق نشده است.

وی با بیان اینکه برای آموزش بهتر در جامعه استفاده از ظرفیت‌های فنی و حرفه‌ای را در دستور کار قرار دادیم، گفت: برای این امر راه‌اندازی مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر را در دستورکار قرار دادیم و مشارکت خوبی را داشتیم.

عضو هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه هر سال با توجه به فناوری جدید این مسابقات برگزار می‌شود، ابراز داشت: هدف از برگزاری مسابقات نماچینی آجر همزمان با نمایشگاه جامع صنعت ساختمان حساس کردن مردم نسبت به آموزش است و استفاده از فناوری‌های نوین برای تولید مصالح ساختمانی مناسب برای کاهش مصرف انرژی است.

وی با اشاره به فعالیت ۲۲ نمایندگی شرکت آجر نما چین در سراسر کشور گفت: این امر منجر به توسعه آموزش ها در سطح کشور شده است.

چینی با بیان اینکه حضور اساتید دانشگاه در مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر قابل‌توجه است، اضافه کرد: این امر منجر به توسعه آموزش و مهارت در سطح دانشگاه ها خواهد شد.

وی با بیان اینکه پیشنهاد ما برگزاری این مسابقات برای همه رشته های صنعتی است، افزود : نمایشگاه اصفهان در این زمینه ظرفیت های خوبی دارد.

مدیرعامل گروه کارخانجات آجر نماچین با بیان اینکه آموزش دانشگاهی در زمینه ارتقای جایگاه فرهنگی، علمی و اجتماعی تاثیر بسزایی داشته است، اضافه کرد: اما در زمینه اشتغال باید توجه داشت که آموزش های دانشگاهی متناسب با نیاز جامعه نیست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`