موج
کدخبر : ۴۰۳۲۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403244

شهرام حبیب‌زاده:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 26 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شهرام حبیب زاده ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل با اشاره به آمار بیماران کرونایی در استان اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، 26 بیمار جدید کرونایی در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند که آمار بستری‌شدگان به 164 نفر رسید.

وی افزود: در این مدت، 123 بیمار نیز تحت نظر قرار گرفته و خوشبختانه 24 بیمار نیز با بهبود نسبی از مراکز درمانی ترخیص شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل بیان کرد: از بیماران بستری در مراکز درمانی، 43 نفر نیز با شرایط نامساعد در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بوده که از این تعداد خوشبختانه هیچ بیماری فوت نکرده است.

حبیب زاده تصریح کرد: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های اردبیل، پارس آباد، خلخال، مشگین‌شهر، نمین، کوثر و سرعین در وضعیت زرد و شهرستانهای گرمی، بیله سوار، نیر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

وی به تزریق یک میلیون و 292 هزار و 958 دُز واکسن در استان اردبیل اشاره کرد و گفت: تاکنون 821 هزار و 215 دز مربوط به نوبت اول و 471 هزار و 743 دز مربوط به نوبت دوم است که از افرادی که تاکنون اقدام به تزریق واکسن نکرده اند جهت تزریق واکسن دعوت می‌کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`