موج
کدخبر : ۴۰۲۸۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402805

حجت الاسلام مرادبیگی:

رئیس حوزه های علمیه استان ایلام با اشاره به اینکه جریان سازی در بین خانواده ها می تواند یکی از مهم ترین دستاوردهای اجرای طرح 313 کمیته امداد باشد، گفت:شناسایی افراد نخبه و دارای استعداد و زمینه سازی برای تعلیم و موفقیت علمی این افراد که بضاعت مالی مناسب ندارند یکی از خدمات بزرگ در اجرای این طرح است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حجت الاسلام وعد مرادبیگی رئیس علمیه استان ایلام افزود: از صدراسلام ، افراد نخبه با جریان سازی در جامعه در ترویج تعالیم دین مبین اسلام بسیار موثر بوده و ما در شرایط امروزی جهان نیز  به چنین جریان سازی هایی نیازمندیم.

وی اظهار داشت:در شرایطی که امروزه هجمه دشمنان روی قشر جوان و نوجوان جامعه متمرکز شده است،طرح 313 می تواند توجه ویژه ای بر روی این قشر بخصوص از طریق تبلیغات چهره به چهره باشد و من تقاضایم این است که این مهم با تمام توان و اعتقاد صورت گیرد.

رئیس حوزه های علمیه استان ایلام تصریح کرد: با توجه به ماموریت کمیته امداد در زمینه‌ی حمایت از نهاد خانواده و کاستن از مشکلات آنان توجه به مسائل فرهنگی خانواده ها در کمیته امداد در این راستا بوده و خوشبختانه شاهد برنامه های گوناگون این نهاد در این زمینه و توجه به نهاد خانواده هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`