موج
کدخبر : ۴۰۲۵۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402504

معاون فنی و نظارت راه روستایی استان اصفهان خبر داد:

معاون فنی و نظارت راه روستایی استان اصفهان از احداث 35 کیلومتر از محور دهق به میمه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سعید خدابخشی گفت: احداث محور دهق به سمت میمه دارای پیشرفت فیزیکی قابل توجه بوده و پیش بینی می‌شود در سال ۱۴۰۱ به بهره‌برداری برسد.

وی اظهار کرد: پروژه احداث محور دهق به سمت میمه به طول تقریبی ۳۵ کیلومتر که با مشارکت خیر راهساز و به کارفرمایی خیریه امام رضا (ع) در حال انجام است، هم‌اکنون عملیات اجرایی آن تا مرحله قشر اساس و ابنیه فنی به اتمام رسیده و آماده اجرای قشر آسفالت است.

معاون فنی و نظارت راه روستایی استان اصفهان افزود: عملیات اجرایی این پروژه در سال ۱۳۹۶ با هدف کاهش مسیر محور دهق – میمه آغاز شده است و با توجه به اقدامات به عمل آمده و پیشرفت فیزیکی قابل توجه پیش‌بینی می‌شود در سال ۱۴۰۱ به بهره‌برداری برسد.

خدابخشی گفت: با احداث محور میمه به دهق بخشی از بار ترافیکی استان چهارمحال و بختیاری به نجف‌آباد – دهق – علویجه – میمه – تهران که دارای رفت و آمد شبانه روزی حجم زیادی از خودروهای سبک و سنگین است، روان‌تر می‌شود.

معاون فنی و نظارت راه روستایی استان اصفهان با بیان اینکه تا کنون مبلغ ۹۵ میلیارد ریال توسط خیر راهساز برای احداث این پروژه هزینه شده است، اذعان داشت: ۵۰ هزار تن آسفالت توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اجرا خواهد شد که بدین ترتیب احجام فنی به کار رفته در این پروژه شامل ۲۱۰ هزار مترمکعب خاکبرداری، ۴۱۶ هزار و ۵۰۰ مترمکعب خاکریزی، ۱۳۶ هزار و ۵۰۰ مترمکعب زیراساس و اساس بوده همچنین ۸۵.۴ تن آرماتوربندی و ۵ هزار و ۴۲۹ مترمکعب بتن ریزی انجام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها