موج
کدخبر : ۴۰۱۷۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401723

رئیس اتاق اصناف مرکز استان یزد به مناسبت هفته دفاع مقدس پیام تبریک به فرماندهی انتظامی استان یزد و پرسنل نیروی انتظامی استان صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا حسنی رئیس اتاق اصناف مرکز استان یزد در پیامی هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی انتظامی استان یزد و پرسنل خدوم و جان برکف مجموعه انتظامی استان تبریک گفت.

به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان علیرضا حسنی در این پیام آورده است:

هفته نیروی انتظامی بهانه‌ای است برای پاسداشت از دلاوری‌های سبزقامتان نیروی انتظامی، آنان که در راه برقراری و حفظ نظم و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان را در طبق اخلاص نهاده اند و در این راه شب و روز نمی‌شناسند. نیروهای انتظامی به عنوان حافظان امنیت، آسایش و آرامش مردم، هم مظهر اقتدار و نظم و هم مظهر مهربانی، رأفت و رحمت در جامعه هستند که امنیت، اعم از امنیت اجتماعی، اخلاقی و روانی از ارکان پیشرفت و سربلندی کشور می باشند.

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا جامعه بزرگ اصناف و بازار قدردانی و سپاس خود را بپاس مجاهدت ها و تلاشهای ارزشمند برادران و خواهران نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و نظم عمومی اعلام نمایند. اینجانب به نمایندگی از جامعه بزرگ اصناف و بازار استان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده انتظامی استان، پرسنل و نیروهای خدوم و جان برکف نیروی انتظامی، امیدوارم در سایه رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه موفق و موید باشید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`