موج
کدخبر : ۴۰۱۳۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401329

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: دشمنان بدانند که اولویت کاری در نظام جمهوری اسلامی مؤلفه قدرت است و آن هم قدرت بر گرفته از آرمان های شهدا و بصیرتی که ولایت فقیه به جامعه می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، امیر دریادار شهرام ایرانی در جمع فرزندان شاغل شهدای نیروی دریایی و خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران آجا و خانواده های شهدای مدافع حرم اظهار داشت: برای دشمن قسم خورده چنین سئوالی مطرح است که ولایت شما چه سلاحی دارد که همه را سردر گم کرده و همچنان محکم ایستاده است.

وی ادامه داد: به برکت خون شهدا و رهنمودهای حکمیانه و هدایتگرایانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) هم اکنون همرزمان ما در بیخ گوش رژیم غاصب و آمریکا در دریای سرخ حدود 2 هزار کیلومتر آن طرف تر مشغول عملیات اسکورت هستند به طوری که دو فروند ناوشکن هم این عملیات ها را همراهی می کند و دشمن این جسارت و جرأت تعرضی ندارد و همه این موفقیت ها به دعای خیر خانواده های شهدا است.

دانشگاه علوم دریایی نوشهر

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: امروز همه باید بدانند پشت این همه رشادت ها بصیرتی وجود دارد که به سادگی به دست نمی آید و این بصیرت دینی به مثابه همان مدالی است که خداوند لایق هرکسی نمی کند.

وی افزود: آن جوانی که پای مادرش را بوسه می زند، رنج دوری خانواده را به جان می خرد و محبوب ترین اعضای خانواده اش را برای دفاع از ارزش ها، آرمان های انقلاب و اسلام جا می گذارد و راهی سرزمین نا آشنا می شود و در برابر دشمنان با تجهیزات نظامی می ایستد و در راه تحقق ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی به فیض شهادت هم می رسد، این سلاح ارزشمند و جاودانه ملت ایران است.

دانشگاه علوم دریایی نوشهر

امیر دریادار شهرام ایرانی خاطرنشان ساخت: در دوران هشت سال دفاع مقدس آن زمان که دشمن در برابر ناوشکن سهند در خلیج فارس با تمام قوا و تجهیزات صف آرایی کرده بود و جوان غیور و شجاع نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ایستاد، بدانید به هیچ عنوان از تهدیدات توپ و  تانک نمی هراسیم چرا که این جوان به سلاح معرفت و بصیرت الهی مجهز شده است و به دشمن هم پاسخ  دندان شکن می دهد.

دانشگاه علوم دریایی نوشهر

به گزارش موج مازندران، در پایان آئین تجلیل از فرزندان شاغل شهدای نیروی دریایی راهبردی ارتش و خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران آجا و شهدای مدافع حرم استان مازندران که با حضور امیر دریادار شهرام ایرانی فرماندهی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام و المسلمین حسین صنعت پور ریاست اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی راهبردی ارتش، امام جمعه شهرستان نوشهر و جمعی از فرماندهان و مسئولاان شهرستان نوشهر در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر برگزارشد از 49 خانواده شهدای ارتش و خانواده مدافع حرم استان مازندران با اهدای جوایز و لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

همچنین دیدار چهره به چهره فرمانده نیروی دریایی ارتش با فرزندان شاغل نیروی دریای راهبردی از دیگر برنامه های دریادارشهرام ایرانی بوده  که انجام شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`