موج
کدخبر : ۴۰۰۶۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400606

جواد حسینی:

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: کاربران مسیریاب نشان، می‌توانند به نشانی دقیق مرکز واکسیناسیون کرونا دسترسی داشته باشند و در زمان فراخوان با توجه به منطقه مسکونی خود به نزدیکترین محل واکسیناسیون مراجعه نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، جواد حسینی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خبری اعلام کرد: تعداد مراکز و پایگاه‌های واکسیناسیون در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد به ۶۶ مورد افزایش یافت.

جواد حسینی در ادامه این خبر افزود: از این تعداد ۵۲ مرکز به صورت تجمیعی و با همکاری سایر سازمان‌ها و نهاد‌ها در شهر‌های مشهد، فریمان، سرخس، قوچان، چناران، کلات، طرقبه و شاندیز، خواف، کاشمر، گلبهار، بردسکن، خلیل آباد، تایباد راه اندازی شده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین تاکید کرد: محدودیت سنی برای دریافت واکسن کرونا در مناطق زیر پوشش این دانشگاه برداشته شده است و تمامی افراد بالای ۱۲ سال می‌توانند برای انجام واکسیناسیون اقدام نمایند

وی همچنین تصریح کرد: در حال حاضر ظرفیت واکسیناسیون در مشهد به بیش از ۱۲۰ هزار دز در روز رسیده است که این امر موجب افزایش خدمات رسانی به گروه‌های هدف شده است.

 حسینی در خاتمه خاطر نشان کرد: با توجه به افزوده شدن مراکز واکسیناسیون کرونا به نقشه و مسیریاب نشان ، کاربران مسیریاب نشان، می‌توانند به نشانی دقیق مرکز واکسیناسیون کرونا دسترسی داشته باشند و در زمان فراخوان با توجه به منطقه مسکونی خود به نزدیکترین محل واکسیناسیون کرونا مراجعه نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`