موج
کدخبر : ۴۰۰۵۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400562

تودیع و معارفه رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛

«مجتبی صداقت» به عنوان رییس جدید این سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد معرفی شد و بر اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با حضور کارکنان و مدیران این سازمان در سالن فیروزه برگزار و ضمن تکریم خدمات «عباس ملازینلی» رییس سابق سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، «مجتبی صداقت» به عنوان رییس جدید این سازمان  معرفی شد.

معارفه

به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد: رئیس جدید سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این مراسم با عرض تسلیت به مناسبت ایام عزاداری دهه اخر صفر گفت: جا دارد از زحمات تک تک عزیزانی که برای این سازمان تلاش کردند و زحمت کشیدند تشکر کنم چرا که مباحث فرهنگی، نقش مهمی در کیفیت زندگی شهروندان دارد.

حجت الاسلام مجتبی صداقت با نقل حدیث "مومن آینه مومن است" اظهار امیدواری کرد با همکاری اعضای سازمان، صادقانه و برادرانه کار کند و از آنها خواست در صورت خطا و اشتباه، به وی گوشزد کرده و حرف ها را با صراحت بیان کنند.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که تشکیلات خود را فدای فعالیت های زود بازده سیاسی نکنید، گفت: یاد گرفتم در کار به خصوص کار فرهنگی تمایلات سیاسی، جناح بندی ها و گرایشات را وارد نکنم چرا که همیشه باعث آفت است و اگر بخواهید سخن ناب اسلامی را رواج دهیم، باید نظرات همه مردم را در نظر بگیریم.

او با بیان اینکه شهر دارالعباده یزد با این قدمت تاریخی و پشتوانه علمی، فرهنگی و مذهبی زبانزد است، افزود: هنر بهترین وسیله و ابزار برای رسیدن به هر مقصدی است و از شما همکاران در خواست می کنم خالصانه و با صمیمیت کار کنید و فعالیت های فرهنگی و هنری ادامه دار شود.

تاثیر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی بر افکار عمومی

عباس ملازینلی هم در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و همفکری از تمامی همکاران خود در طول چند سال گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی که هنوز باید دو عبارت آموزش شهروندی و گردشگری را در اسم خود بگنجاند، یک سازمان وسیع با بیشترین تاثیر گذاری از جانب شهرداری بر روی افکار عمومی محسوب می شود.

وی ادامه داد: طبق نظر سنجی های انجام شده توسط شهرداری و سازمان بیشترین، مطالبه مردمی گسترش اماکن ورزشی و تفریحی و فعالیت های فرهنگی و هنری بوده است، که جای تامل و فکر دارد.

ملازینلی در ادامه با اشاره به چالش های سازمان  از جمله محدودیت منابع  افزود: مدیریت سازمان بر سه ضلع بودجه، امکانات و نیروی انسانی استوار است، که قاعده ی آن نیروی انسانی است و به همت همکاران صدیق و جامع الشرایط به توفیقات خوب و ارزشمندی در حوزه در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی دست پیدا کردیم که به عنوان نمود شناخته می شود.

وی در ادامه با اشاره به ایجاد زیرساخت های عمرانی ورزشی گفت: از ابتدای سال ۹۸ با توجه به لیستی که برای زیر ساخت های عمرانی برای سازمان پیش بینی شده بود، سازمان آستین همت بالا زده با بستن قرارداد و گرفتن نیروی متخصص عمرانی فعالیت های عمرانی و ورزشی را آغاز و سپس مناطق و معاونت های شهرداری به کمک آمدند.

ملازینلی افزود: از کل بودجه شهرداری نزدیک به ۲/۷ درصد به سازمان اختصاص داده شده است که از این مقدار ۰/۹ درصد مربوط به حوزه های فرهنگی، هنری و رویدادی است که برای شهری جهانی با این میراث و فرهنگ غنی بسیار اندک است که امید است مورد توجه بیشتر واقع شود و برای پاسخ به مطالبات مردم فهیم یزد، این فعالیت ها افزایش پیدا کند.

در پایان از زحمات "عباس ملازینلی" تقدیر به عمل آمد و حجت الاسلام "مجتبی صداقت" به عنوان رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`