موج
کدخبر : ۳۹۹۸۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-399831

سجاد مظفری:

سرپرست تیم دوچرخه سواری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بیان کرد: دوچرخه سواران کاشانی مسیر ۱۳۰۰ کیلومتری کاشان تا مشهد را با عبور از هفت استان و ۵۰ شهر و ۷۰۰ روستا تا بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در خراسان رضوی طی می‌کنند

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سجاد مظفری سرپرست تیم دوچرخه سواری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در خبری اظهار کرد: دوچرخه سواران کاشانی ، بیست و یکمین سال متوالی مسافت هزار و ۳۰۰ کیلومتری را از مشهد اردهال تا مشهدالرضا (ع) رکاب می‌زنند.

مظفری در ادامه این خبر افزود: چهارده دوچرخه سوارِ کاشانی با هدف ترویجِ فرهنگِ ورزش، ایجاد روحیه با نشاط و سلامت در بین جوانان و نوجوانان، این مسیر را با دوچرخه طی می‌کنند.

سرپرست تیم دوچرخه سواری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همچنین تصریح کرد: دوچرخه سواران کاشانی مسیر ۱۳۰۰ کیلومتری کاشان تا مشهد را با عبور از هفت استان اصفهان، قم، تهران، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی و ۵۰ شهر و ۷۰۰ روستا تا بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در خراسان رضوی طی می‌کنند.

مظفری در خاتمه خاطر نشان کرد: تیم منتخب دوچرخه سواری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، بعد از گلریزان، غبارروبی و عطرافشانیِ قبور شهدا در کاشان و میثاق با شهدا و ادای احترام به آنان حرکت خود را آغاز کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`