موج
کدخبر : ۳۹۹۲۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-399277

علی یزدانی:

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: دیگر موارد این مرکز استقرار اتوبوس آمبولانس، اماده باش آمبولانس‌های مسیر‌های منتهی به حرم رضوی و امداد هوایی در دهه پایانی ماه صفر برای خدمت رسانی به زائران انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی یزدانی رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: کلیه پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ در مشهد مقدس برای خدمت رسانی به زائران در دهه پایانی ماه صفر به حالت آماده باش درآمدند.

یزدانی در ادامه این خبر افزود: آماده باش ایستگاه‌های اورژانس مشهد و در پیرامون حرم مطهر رضوی، برای خدمت رسانی به زائران در دهه پایانی ماه صفر و توصیه به رعایت دستور‌های بهداشتی از مهم‌ترین برنامه‌های اورژانس ۱۱۵ در این ایام است.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین تاکید کرد: از دیگر موارد این مرکز استقرار اتوبوس آمبولانس، اماده باش آمبولانس‌های مسیر‌های منتهی به حرم رضوی و امداد هوایی در دهه پایانی ماه صفر برای خدمت رسانی به زائران انجام می‌شود.

وی ادامه داد: علاوه براین کارشناس اورژانس پیش بیمارستانی در مرکز کنترل ترافیک و راهوری برای هدایت آمبولانس به نزدیک‌ترین مسیر برای خدمت رسانی حضور دارد.

یزدانی تصریح کرد: کارشناس اورژانس پیش بیمارستانی در اتاق بحران مشهد حضور دارد و مرکز فرماندهی ارتباطات و عملیات نیز در این زمان فعال و ارتباط نزدیکی برای خدمت رسانی به بیماران احتمالی با MCMC انجام شده است.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: تعامل با بیمارستان‌های خصوصی و دولتی اطراف حرم مطهر رضوی برای پذیرش سریع بیمار و تعیین سیستم نظارتی در حوزه برای اگاهی از استقرار آمبولانس‌ها و روند ارایه خدمت از دیگر اقدامات در این ایام است.

یزدانی در خاتمه خاطر نشان کرد: توصیه به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ، استفاده از ماسک و حفظ فاصله گذاری اجتماعی به زائران و عزاداران دهه اخر ماه صفر از دیگر خدماتی است که دراین ایام به عموم مردم ارایه می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`