موج
کدخبر : ۳۹۷۸۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-397817

مهناز احتشام‌منش:

نایب رییس هیات دوچرخه‌سواری خراسان رضوی بیان کرد: در خراسان رضوی، ۲۵۰ دوچرخه سوار سازمان یافته این رشته ورزشی را پیگیری می‌کنند که ۷۰ نفر از این تعداد را بانوان تشکیل می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مهناز احتشام‌منش نایب رییس هیات دوچرخه‌سواری خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: تیم دوچرخه‌سواری دختران استان در مسابقات کشوری یک مقام قهرمانی و یک مقام نایب قهرمانی کسب کرد.

احتشام‌منش در ادامه این خبر اضافه کرد: تیم خراسان رضوی در مسابقات پیست ایران در رده سنی جوانان بر سکوی نخست مسابقات دوچرخه سواری ایستاد و در رده سنی بزرگسالان نایب قهرمان شد.

نایب رییس هیات دوچرخه‌سواری خراسان رضوی همچنین افزود: مسابقات قهرمانی کشور پیست بانوان در ۲ رده سنی جوانان و بزرگسالان که از ۲۷ شهریور در تهران در حال برگزاری بود دیشب در مجموعه ورزشی آزادی تهران پایان یافت.

وی در ادامه تصریح کرد: برای تیم جوانان استان، یکتا غلامرضایی و لیلا حیدری و برای تیم بزرگسالان یگانه غلامرضایی، پارمیدا نیکفر و آزاده مزاری رکاب زدند.

احتشام‌منش در خاتمه خاطر نشان کرد: در رده سنی جوانان تیم‌های کرمان و آذربایجان شرقی دوم و سوم شدند و در رده سنی بزرگسالان تیم خوزستان به مقام قهرمانی دست یافت و تهران در جایگاه سوم ایستاد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`