موج
کدخبر : ۳۹۷۷۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-397733

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران:

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از آغاز عملیات اجرای پروژه چمن طبیعی شهید وطنی قائمشهر در هفته پیش رو خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسن رنگرز با اشاره به آخرین اقدامات برای اجرای عملیات پروژه چمن طبیعی ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر اظهار داشت: پس از اجرای فرآیند قانونی انتخاب مشاور و پیمانکار پروژه‌ احداث چمن طبیعی این ورزشگاه، عملیات اجرایی از هفته پیش رو با سرعت آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به انجام مراحل قانونی ترک تشریفات، ادامه داد: از حمایت و مشاوره‌های تمامی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی به ویژه از شکیبایی و متانت مردم شریف و ورزش‌دوست، خاصه هواداران پرشور و باتعصب تیم محبوب نساجی قائم شهر به عنوان تنها نماینده‌ استان مازندران در لیگ برتر کشور و همچنین نقش بسیار مؤثر استانداری مازندران در این دستاورد بزرگ ورزش استان تقدیر و تشکر خالصانه دارم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران افزود: همزمان با این مهم، تدابیر لازم در خصوص مذاکره با پیمانکار٬ دیگری جهت جمع‌آوری و انتقال چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی به نقطه‌ای دیگر به‌ منظور ایجاد زمین مناسب برای تیم‌های پایه نساجی و شهرستان قائم‌شهر اتخاذ و به اجرا در آمده است.

وی بیان داشت: قطعاً همکاری و همدلی مسئولین و نمایندگان عزیز در هر امری به ویژه اجرای چنین پروژه‌هایی بسیار اثربخش بوده که در این راستا از همه آنهایی که برای خواست مردم و هوادارن تلاش کردند، سپاسگزارم.

رنگرز گفت: امیدوارم به‌زودی در کنار هواداران عزیز شاهد پیروزی‌ها و افتخارآفرینی‌های باشگاه محبوبمان در مستطیل سبز استادیوم شهید وطنی باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`