موج
کدخبر : ۳۹۷۶۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-397676

در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان محقق شد؛

اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در زمینه اجرای اقدامات برجسته و تخصصی در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه دستگاه برتر شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، بر اساس نتایج بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی  استان هرمزگان، اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در سال 1399 به عنوان دستگاه برتر در زمینه "اجرای اقدامات برجسته و تخصصی ( توسعه و گسترش زیرساخت های فیزیکی و نرم افزاری بنادر تجاری، ملوانی و گردشگری) معرفی شد.

در بخشی از تقدیرنامه فریدون همتی استاندار و رئیس جشنواره شهید رجایی هرمزگان که به علیرضا کرجی ران مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اهدا شد، آمده است: تلاش های ارزشمند و قابل تحسین جنابعالی و همکاران در خدمت رسانی، اجرای مسئولیت ها و وظایف اداری موجب شده است در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در سال 1399 از طرف ستاد جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برتر در زمینه "اجرای اقدامات برجسته و تخصصی ( توسعه و گسترش زیرساخت های فیزیکی و نرم افزاری بنادر تجاری، ملوانی و گردشگری) انتخاب شد.

گفتنی است؛ بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی شامگاه شنبه در سالن شرکت گاز هرمزگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، فریدون همتی استاندار و جمعی از مدیران نهادها و دستگاه های اجرایی برگزار شد.

جشنواره شهید رجایی با هدف شناسایی و معرفی تلاشگران عرصه خدمت به مردم در راستای برنامه های توسعه و تحول اداری، فضای رقابتی سالمی از طریق الگوهای برتر سازمانی میان دستگاه‌های اجرایی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`