موج
کدخبر : ۳۹۶۹۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396921

با حضور رئیس کل دادگستری استان، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب و مدیر کل زندانهای استان قم در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی قم 65 نفر از زندانیان از زندان آزاد شدند و به آغوش جامعه بازگشتند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری استان بیان داشت: در بازدیدی که از زندانهای قم انجام شد مقدمات اعطای مرخصی پایان حبس 65 نفر از زندانیان فراهم و این افراد از زندان آزاد شدند. این زندانیان از کسانی بودند که مرتکب جرایم سبکی شدند که با تأیید حسن اخلاق آنها توسط زندان با ارفاق قانونی مرخصی پایان حبس، چند ماه زودتر از اتمام حبس شان از زندان آزاد شدند.

رئیس کل دادگستری استان افزود: افرادی که مرتکب سرقت و جرایم سنگین شده اند از این ارفاقات بهره ای نمی برند چرا که آزادی آنان مضرر آرامش جامعه است.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری در خصوص وضعیت زندانهای قم بیان داشت: در بازدید هایی که از زندان های قم مکررا انجام شده است تمام اصول و حق زندانیان با مدیریت خیلی خوبی رعایت می شود و درکوتاه ترین زمان ممکن، درخواست های زندانیان رسیدگی می شود و بابت تکریمی که از زندانیان می شود باید مدیران زندان را تقدیر کرد.

این مقام قضایی استان در خصوص واکسیناسیون زندانیان افزود: واکسیناسیون زندانیان مطابق دستورالعمل های مربوطه در تاریخ های مشخص برگزار شده است و مشکلی از نظر کنترل بیماری کرونا در زندانهای استان وجود ندارد.

در پایان رئیس کل دادگستری استان به همراه دادستان و قاضی ناظر زندان به صورت چهره به چهره با زندانیان بند نسوان و بندهای مردان دیدار و ضمن استماع درخواست های آنان، دستورات لازم را صادر نمودند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`