موج
کدخبر : ۳۹۶۶۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396601

اداره بهزیستی شهرستان جدید جعفرآباد قم طی آیینی با حضور مسولان استانی آغاز به‌کار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، این آیین همزمان با معارفه سرپرست اداره بهزیستی شهرستان جعفرآباد و با حضور سرپرست فرمانداری، مدیرکل بهزیستی استان و مسئولان شهرستان انجام شد.

 سرپرست فرمانداری جعفرآباد ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی اداره بهزیستی شهرستان و شروع به‌کار مسول جدید با اشاره به‌ظرفیت‌های بالای منطقه درمباحث خیرخواهانه، جمع آوری زکات و غیره خاطرنشان کرد: انتظار داریم با محوریت بهزیستی و با پیگیری سرپرست این اداره مجمع خیرین شهرستان به زودی تشکیل شود و با مشارکت خوب خیران بتوانیم در مسیر رفع مشکل‌های مددجویان منطقه گام برداریم.

ذبیح الله عبداللهی همچنین از اعلام آمادگی فرمانداری و شهرداری درخصوص احداث یا گسترش ساختمان اداره بهزیستی شهرستان جعفرآباد خبر داد و افزود: انتظار داریم با توجه به‌اعلام آمادگی بهزیستی جهت راه‌اندازی اورژانس اجتماعی درشهرستان با همکاری نیروی انتظامی و سایر بخش‌های مرتبط گام‌های موثری درزمینه کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی برداشته شود.

 طبق مصوبه اردیبهشت‌ماه سال جاری هیات دولت بخش جعفرآباد به‌شهرستان ارتقا پیدا کرد.

این شهرستان جدیدالتاسیس قم از ۲ بخش مرکزی و دهستان قاهان تشکیل شده‌است.

جعفرآباد با وسعتی حدود ۶۵۰ کیلومترمربع در ۳۵ کیلومتری شمال غربی شهر قم با جمعیتی بالغ بر ۱۶ هزار تَن با ۲ گویش فارسی‌وترکی قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها