موج
کدخبر : ۳۹۴۴۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394424

حجت الاسلام و المسلمین حسن کریمی بر لزوم بازدید مستمر مسئولان از روستاها تأکید کرد؛

دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان گفت: مسئولان امر باید بازدید میدانی از روستاها را برای درک بهتر شرایط روستاییان و همچنین با هدف تصمصم گیری آگاهانه در ارتباط با مشکلات روستاها واقدام سریع و جهادی برای رفع آنها انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان:بازدید میدانی حجت الاسلام والمسلمین حسن کریمی دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان به همراه هیات همراه از روستای جعفرآباد از توابع توکهور و هشتبندی شهرستان میناب برای رفع مشکلات آنان صورت گرفت.
حجت الاسلام والمسلمین کریمی بیان کرد: بسیاری از مدیران و مسئولان در طول سالها به این منطقه رفت و آمد کرده و نسبت به مشکلات مردم ساکن در آن اشراف کامل را داشتند. به گفته ساکنان این روستا، تنها وعده های بی عمل مسئولان نصیب آنها شده است.
وی ابراز کرد: مشکلات روستاها به حدی زیاد بود که حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه استان هرمزگان تصمیم بر این موضوع گرفت که ستاد امربه معروف و نهی از منکر به طور ویژه در این روستا حضور پیدا کند.
دبیرستاد امربه معروف و نهی از منکر و نهی از منکر هرمزگان عنوان کرد: در این بازدید که حدود ۴ ساعت طول کشید مردم این روستا مشکلات فراوانی را بازگو کردند که باید خدمتگزاران این مردم آنها را هر چه زودتر عملیاتی و به سرانجام برسانند.
حجت الاسلام والمسلمین کریمی خاطرنشان کرد: شماری از خانوارهای روستایی مناطق دورافتاده و سخت گذر روستای جعفرآباد از توابع توکهور و هشتبندی شهرستان میناب به دلیل برخی مشکلات هیچ گاه موفق به دریافت شناسنامه نشده اند و براین اساس از هر نوع امکانات عمومی و خدمات دولتی بی بهره اند.
وی گفت: بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب  اسلامی زندگی افرادی از این نوع، باور پذیر نیست اما باید اعتراف کرد، فاقدان شناسنامه به  دور از هر نوع امکانات و خدمات در استان هرمزگان زندگی می کنند.
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان در پایان از تمام مسئولان ذی ربط به ویژه مدیر کل ثبت احوال استان هرمزگان و مدیرعامل آبفا هرمزگان درخواست کردند به طور ویژه به مشکلات این روستا رسیدگی کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها