موج
کدخبر : ۳۹۲۴۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-392470

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: پزشکان عضو داوطلب هلال احمر همواره بازوی قدرتمند هلال احمر در خدمت رسانی هستند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در پیامی روز پزشک را به همکاران خدوم خود در جامعه پزشکی به‌خصوص به پزشکان انسان‌دوست و عضو داوطلب جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

حرازی زاده در پیام خود ضمن تشکر و قدردانی از خدمات جامعه پزشکی و پرستاری از دست اندرکاران پرسنل علوم پزشکی ، پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی و اورژانس استان در مبارزه با ویروس کرونا و پزشکان عضو داوطلب هلال احمر آورده است:

"اللّهمّ اشْفها بشفائک و داوها بدوائک و عافها بعافیتک"

فرا رسیدن اول شهریور ماه سالروز ولادت بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک فرصت مناسبی است که تلاش‌های ارزنده پزشکان این مرز و بوم در آن مورد تقدیر و توجه قرار گیرد.

امروزه نقش پزشکان، تنها در نجات و شفای بیماران خلاصه نشده است؛ زیرا بسیاری از اقدامات بشردوستانه با ماهیت گشودن گره‌های اجتماعی و حل مشکلات ملی، با حضور داوطلبانه پزشکان نیکوکار معنا می‌گیرد و میسر می‌شود.

در جهان کنونی، پزشکان علاوه بر علاج آلام دردمندان؛ نماد فداکاری و امداد و نجات مقابل گلوله‌های متجاوزین در مناطقی همچون غزه و یمن هستند که بوی ظلم و جنگ؛ امان انسان‌های بی‌دفاع و بیماران را بریده است.

در اثر شیوع ویروس کرونا شاهد هستیم که جامعه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در تمام کشور و استان یزد  با روحیه جهادی در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و پیام امیدبخش رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در خط مقدم مبارزه قرار دارند.

در یک کلام؛ لباس سپید پزشکی در دنیای ما، ارزش و اعتباری چند برابر و مقدس‌گونه نسبت به گذشته یافته و این فرصتی بی‌نظیر برای جامعه ارجمند پزشکان است تا در کنار انجام وظایف حرفه‌ای، اثار پر خیر و برکتی را در ابعاد اجتماعی و فرهنگی از خویش بر جای گذارند و با داوطلب‌شدن در موضوعات انسان‌دوستانه نمونه کاملی از یک پزشک متعهد را به نمایش گذارند.

اینجانب روز پزشک را به جامعه بزرگ و دلسوز بهداشت و درمان ،همکاران پزشک، پرسنل پزشک هلال احمر استان، پزشکان عضو داوطلب هلال احمر استان که همواره بازوی قدرتمند هلال احمر در خدمات درمانی و امدادی هستند، تبریگ گفته و پیشرفت و بهروزی روزافزونتان را از پروردگار متعال خواستارم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها