موج
کدخبر : ۳۹۲۰۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-392003

سرهنگ افشین یاری

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد با اشاره به گزارش های دریافتی مبنی بر اینکه عده ای در پی کشف عتیقه جات و آثار باستانی هستند، نامبردگان دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان و به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ افشین یاری  فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد با اعلام این خبر و با اشاره به گزارش های دریافتی مبنی بر اینکه عده ای در پی کشف عتیقه جات و آثار باستانی هستند،  نامبردگان دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی افزود: در پی اخبار رسیده مبنی بر اینکه افرادی در سطح حوزه استحفاظی در حال حفاری برای کشف عتیقه جات و آثار باستانی هستند، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام هماهنگی قضائی، عوامل گشت پاسگاه انتظامی "چهاردولی" به محل اعزام و مشاهده شد که یک باند پنج نفره در حال حفاری برای پیدایش عتیقه جات وآثار باستانی هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد ادامه داد: نامبردگان دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ یاری از شهروندان خواست که موارد مشکوک را در ساعات مختلف شبانه روز از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها