موج
کدخبر : ۳۹۱۵۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391584

مسعود امامی‌یگانه:

فرماندار اردبیل گفت: متأسفانه به دلیل وضعیت حاد و بحرانی کرونا، برنامه‌های ماه محرم به دلیل جلوگیری از تجمعات و ازدحام مردم لغو شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، مسعود امامی یگانه ، فرماندار اردبیل در جلسه با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و روسای محلات شش‌گانه شهر اردبیل و دستگاه‌های مربوطه گفت: متأسفانه به دلیل وضعیت حاد و بحرانی کرونا در سراسر کشور برنامه‌های ماه محرم به دلیل جلوگیری از تجمعات و ازدحام مردم لغو شد.

وی بیان کرد: هم‌اکنون با توجه به وضعیت قرمز کرونا اجتماع تاسوعا و عاشورای حسینی در اردبیل برگزار نمی‌شود و برگزاری مراسم شبیه‌خوانی در اردبیل نیز ممنوع اعلام شد.

فرماندار اردبیل ادامه داد: دسته روی و دسته گردانی در اردبیل ممنوع شد و مراسم شمع‌گردانی و نماز ظهر عاشورا در اردبیل برگزار نمی‌شود.

امامی‌یگانه تصریح کرد: تمام سعی و تلاش ما بر این است تا بتوانیم با فروکش کردن این بیماری هر چه سریع‌تر اجرای برنامه‌های معنوی و مذهبی را بیشتر از گذشته برگزار و از فیوضات آن بهره‌مند شویم.

وی اظهار کرد: از هیچ تلاشی در راستای کاهش بیماری در استان اردبیل دریغ نمی‌شود که به همین منظور تمهیدات و هماهنگی‌های لازم در این زمینه به عمل آمده و اقدامات لازم در این زمینه برنامه‌ریزی شده است.

فرماندار اردبیل اظهار کرد: با توجه به اعلام وزارت بهداشت مبنی بر تکمیل ظرفیت بیمارستان‌ها و مشکلاتی که مردم استان را دربرگرفته همکاری و مشارکت مردم نیز واجب و ضروری است که امید می‌رود مورد توجه همگان واقع شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`