موج
کدخبر : ۳۹۰۱۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390136

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ملایر خبر داد

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ملایر با اشاره به عملیات نجات برای یافتن مرد 35 ساله در سد کلان، گفت: عملیات جستجو با کمک غواصان از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعدظهر در سد کلان ادامه داشت و امروز نیز با کمک سازمان آتش نشانی شهر بروجرد عملیات تجسس توسط ۶ غواص کماکان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمود رضا ملکی  رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ملایر رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ملایر با اشاره به عملیات نجات برای یافتن مرد 35 ساله در سد کلان، گفت: عملیات جستجو با کمک غواصان از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعدظهر در سد کلان ادامه داشت و امروز نیز با کمک سازمان آتش نشانی شهر بروجرد عملیات تجسس توسط ۶ غواص کماکان ادامه دارد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ملایر مطرح کرد: تلاش های برای یافتن مرد ۳۵ ساله ای که دو روز پیش در سد کلان ملایر ناپدید شده است، همچنان ادامه دارد.

اظهار کرد: ساعت ۴ و ۴۰ دقیقه روز جمعه ۱۵ مرداد ماه در پی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی ملایر و اعلام خبر ناپدید شدن مرد حدودا ۳۵ ساله ای در سد کلان ملایر، بلافاصله غواصان سازمان به محل اعزام شدند.

ملکی به تلاش های غواصان سازمان آتش نشانی تا ساعت ۷ بعدظهر روز جمعه برای یافتن فرد مذکور اشاره و مطرح کرد: روز گذشته نیز عملیات جستجو با کمک غواصان از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعدظهر در سد کلان ادامه داشت و امروز نیز با کمک سازمان آتش نشانی شهر بروجرد عملیات تجسس توسط ۶ غواص کماکان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه فرد مذکور به همراه دو نفر دیگر با قایق بادی اقدام به قایق سواری در سد کلان کرده است، گفت: طبق شنیده ها فرد مذکور یا خود اقدام به پریدن در آب کرده و یا به داخل آب پرتاپ و برای رسیدن به خشکی اقدام به شنا کرده است.

ملکی ادامه داد: با وزش باد قایق از کنترل این دو نفر خارج شده و به سمت تاج سد می رود و در نهایت به خشکی می رسد اما فرد مذکور از همان لحظه ناپدید شده و متاسفانه تلاش ها برای یافتن او هنوز به نتیجه نرسیده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها