موج
کدخبر : ۳۸۷۶۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387604

سرپرست پلیس راه مازندران خبر داد:

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: رانندگان 3 هزار و 236 دستگاه خودرو با پلاک غیربومی، متأسفانه به محدودیت‌ها بی توجه بودند و همه آن‌ها اعمال قانون شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ هادی عبادی با بیان اینکه ترافیک سنگین همزمان با اعمال ممنوعیت ترددها در محور‌های این استان ثبت شده بود، اظهار داشت: ایجاد ترافیک چند کیلومتری در مبادی ورودی مازندران نشان می‌دهد پلیس به صورت جدی این محدودیت‌ها را اعمال می‌کند، اما متأسفانه برخی‌ها این محدودیت‌ها را جدی نمی‌گیرند.

وی ادامه داد: بیش از 7 هزار دستگاه خودرو که با پلاک غیربومی قصد ورود به مازندران را داشتند اعمال قانون یا به مبدا بازگردانده شدند.

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به حجم زیاد ورود خودرو‌ها به مبادی ورودی استان گفت: تذکر به مسافرانی که قصد ورود به استان را دارند انرژی زیادی از مأموران می‌گیرد، اما پلیس به وظیفه خود عمل می‌کند.

وی با بیان اینکه کنترل جدی محور‌ها در دستو کار پلیس مازندران قرار دارد، افزود: راضی کردن رانندگان 3 هزار و 821 دستگاه خودروی غیربومی به بازگشت به مبدأ خود فقط در چند ساعت کار بزرگی است که مأموران پلیس راه مازندران انجام دادند و نادیده گرفتن این اقدامات کم لطفی به تلاش‌های پلیس است.

سرهنگ عبادی افزود: رانندگان 3 هزار و 236 دستگاه خودرو با پلاک غیر بومی نیز متأسفانه به محدودیت‌ها بی توجه بودند و همه آن‌ها اعمال قانون شدند.

وی تأکید کرد: به کسانی که قصد سفر به مازندران دارند توصیه می شود وارد مبادی ورودی استان نشوند چرا که مأموران پلیس راه حتما از ادامه سفر آن‌ها جلوگیری می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها