موج
کدخبر : ۳۸۷۳۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387350

کارخانه تولید مصنوعات پلاستیکی طی روز جاری، در محدوده بلوار خلیج فارس قم دچار حریق شده‌است.

به گزارش خبرگزاری موج قم،‌ در این گزارش آمده است: انبار کارخانه تولید مصنوعات پلاستیکی در محدوده بلوار خلیج فارس و ابتدای جاده کاشان دچار حریق گسترده شد و این حریق ریزش کامل سقف انبار کارخانه را در پی داشته‌است.

گزارش ادامه یافته است: با حضور تیم‌های عملیاتی آتش‌نشانی قم از گسترش و سرایت حریق به اماکن مجاور جلوگیری شده و هم‌اکنون تیم‌های عملیاتی در حال رفع کامل حریق هستند.

 سخنگوی آتش نشانی قم دراین رابطه اظهار داشت:  ساعت ۱۲ و هفت دقیقه  خبر آتش سوزی در انبار کارخانه دمپایی واقع در جاده قدیم قم -کاشان بعد از پل بقیع به فرماندهی آتش نشانی قم اعلام شد و بلافاصله خودروهای آتش نشانی به محل اعزام شدند.

حمید کریمی افزود:‌ با توجه به ریزش سقف این انبار که محل دپوی کارتن مواد اولیه و چسب و قسمتی از سوله مواد تولیدی بود، درخواست نیروهای کمکی شد که دراین رابطه ۱۰ دستگاه خودروی عملیاتی سنگین ، تانکر آبرسان به محل اعزام شدند با توجه به ریزش سقف نیروهای عملیاتی با احتیاط کامل عملیات را مدیریت کردند و اجازه سرایت به سوله های اطراف و سوله های کوچه پشتی داده نشد.

وی گفت:‌ دو مصدوم توسط عوامل اورژانس از کارکنان کارخانه به مرکز درمانی اعزام شدند و حریق تحت کنترل است و تا اطفای کامل نیروهای عملیاتی در محل حضور دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها