موج
کدخبر : ۳۸۶۸۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386845

با حضور مسئولان استانی صورت گرفت:

با حضور مسئولان استانی استادیوم ورزشی 6 هزار نفره شهید سپهبد سلیمانی ساری به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان در حاشیه افتتاح استادیوم ورزشی 6 هزار نفره شهید سپهبد سلیمانی ساری، اظهار داشت: این پروژه از سال 1384 آغاز شده بود که سرعت خوبی نداشت اما در دو سال اخیر هم تمرکز وزارت ورزش و جوانان و هم مسئولان استان بر روی این پروژه مهم ورزشی قرار گرفت تا اینکه امروز آماده بهره برداری شود. ‎

وی ادامه داد: حدود 120 میلیارد تومان اعتبار برای این سالن ورزشی بزرگ و مجهز تزریق شده که اگر امروز بخواهیم چنین پروژه ای را بسازیم باید بیش از 300 میلیارد تومان اعتبار هزینه کنیم.

استاندار مازندران گفت: معتقد هستم این سالن ورزشی چه به لحاظ تجهیزات چه به لحاظ امکانات، فضای فیزیکی و معماری، جزو استادیوم های خوب کشور است و چنین سالن ورزشی مطالبه جدی ورزشکاران و مردم استان بود که بحمدالله به بار نشست.

وی با اشاره به جایگاه ویژه ورزش استان در سطح ملی بیان داشت: مازندران به تنهایی حدود یک سوم مدال های المپیک را کسب کرده و با توجه اهمیت ورزش مازندران، جای چنین سالن ورزشی در استان خالی بود.

حسین زادگان افزود: بهره بردن از زیرساخت مناسب ورزشی نقش مهمی در برگزاری مسابقات بین المللی دارد که در روند توسعه استان نیز مؤثر است.

وی تأکید کرد: حدود 99 درصد کارهای این پروژه ورزشی انجام شد ولی برخی مسائل جزئی باقی مانده که به مرور انجام می شود و کارهای باقی مانده نیز خللی در استفاده از آن به وجود نمی آورد.

استاندار مازندران تصریح کرد: حق ورزش مازندران بیش از اینها است و اگر تحریم های ظالمانه نبود، وضعیت زیرساخت های ورزشی استان بهتر از این هم بود، اما به جرأت می توان گفت در چند سال اخیر در حوزه ورزش استان، اتفاقات بسیار خوبی چه در ساخت و چه در بازسازی اماکن ورزشی رقم خورده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها