موج
کدخبر : ۳۸۴۹۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384982

محمدرضا کیانی خبر داد:

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان از ایجاد 809 شغل صنعتی برای مددجویان کمیته امداد در اصفهان در سال 99 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا کیانی همزمان با روز صنعت و معدن بیان داشت: کمیته امداد استان اصفهان در سال گذشته تعداد 809 مورد شغل صنعتی، با تخصیص تسهیلاتی بالغ بر 23 میلیارد و 400 میلیون تومان، ایجاد کرده است.

وی، مشاغل ایجاد شده در بخش فعالیت های صنعتی را شامل کارگاه های جوشکاری، فلزکاری، تولیدات لوله، اتصالات پلیمری، تاسیسات برق و... مطرح کرد و افزود: این نهاد برای ایجاد شغل پایدار به مجریان شاغل در بخش فعالیت های صنعتی، آموزش های مهارتی لازم را ارائه می کند.

محمدرضا کیانی ادامه داد: در سه ماهه ابتدایی سال جاری نیز با پرداخت یک میلیارد و 660 میلیون تومان تسهیلات در همین حوزه، 50 شغل صنعتی دیگر نیز ایجاد شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه تسهیلات پرداختی برای ایجاد شغل در این نهاد با کمترین انحراف همراه است، گفت: برای نگهداشت و رسیدن به مرحله خوداتکایی مددجویان، این طرح ها تحت نظارت 5 ساله کارشناسان و ناظران اشتغال قرار دارد و پس از تولید محصولات با کیفیت در زمینه بازاریابی و فروش نیز همراه شان خواهیم بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها