موج
کدخبر : ۳۸۴۳۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384399

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده:

فرمانده نیروی هوایی ارتش عنوان کرد: کارکنان نیروی هوایی مثل روز‌های اول انقلاب همچنان استوار و باصلابت به پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در آیین تودیع و معارفه فرمانده پایگاه هوایی شهید حبیبی مشهد افزود: در استان‌های شرقی، ارتش، سپاه، مرزبانی و نیروی انتظامی همه در تامین امنیت فعال هستند و نیروی هوایی هم به سهم خود وظیفه پشتیبانی و مقابله با تهدیدات هوایی و حراست از مرز‌ها را عهده دار است.

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده در ادامه افزود: طرح‌های مختلفی برای مشهد و بیرجند در نظر داریم که از جمله آن‌ها استقرار تجهیزات جدیدتر به منظور کمک به امنیت بیشتر مناطق مرزی است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش همچنین با تاکید بر اهمیت تربیت نیروی انسانی باکیفیت در نیروی هوایی افزود: از جنگ نرم دشمن هم نباید غافل شویم.

وی  با تجلیل از یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و شهدای مدافع سلامت افزود: انتخابات ایران اسلامی دشمن شکن و پیروز واقعی آن، ملت شریف ایران بود.

امیر نصیرزاده در خاتمه با بیان اینکه کارکنان نیروی هوایی مثل روز‌های اول انقلاب همچنان استوار و باصلابت به پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند، افزود: حضور پرشور ملت در انتخابات، پشتوانه‌ای قوی برای دولتمردان و سیاستمداران در کار دیپلماسی و اجرای سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران است.

شایان ذکر است که در این آیین با قدردانی از خدمات امیر سرتیپ دوم خلبان حمید مصطفوی، سرتیپ دوم خلبان محمدرضا بهرام نژاد به عنوان فرمانده جدید پایگاه هوایی شهید حبیبی مشهد معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها